• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Odrzucone [Podanie] Pixelingo
1. Imię:Jakub
2. Wiek:13 (ale potrafie się zachować :D)
3. Nick w grze:Pixelingo
4. Jak długo grasz na serwerze? [/playtime]:Aktualnie nie moge sprawdzić ale 48h+
5. Ile czasu możesz poświęcić dziennie na serwer oraz TeamSpeak?:hmmm, zależy od dnia zazwyczaj 2h około
6. Czy posiadasz sprawny, dobrze działający mikrofon? [Tak/Nie]:niby tak, ale nie lubie rozmawiać, wole pisać.
7. Czy posiadasz wymagane programy? [Tak/Nie]:Tak, ale nie ogarniam ts za bardzo wole dc
8. Wymień sześć komend przydatnych w roli Młodszego Moderatora:/tempmute /tp /mute /tempban (do którego kidzi nie mają chyba dostępu) /kick /check (nie jestem pewny czy to tu działa, ale służy to do sprawdzenia czy dany gracz ma bana)
9. Czy byłeś/aś kiedykolwiek karany/a na serwerze? Jeżeli tak, podaj rodzaj kary oraz powód:za wyzywanie dla żartów ze znajomym na 1h, kilka mutów za flood, raz za proszenie o event i chyba tyle
10. Czy aktywnie udzielasz się na chacie i strasz się pomagać innym graczom? [Tak/Nie]:bardzo aktywnie, jak ktoś pyta o cokolwiek to odpowiadam (przynajmniej się staram)
11. Czy jesteś zapoznany/a z regulaminem serwera [Tak/Nie]:oczywiście że tak
12. Dlaczego akurat Ty chcesz zostać Młodszym Moderatorem?:Jestem bardzo aktywny na chacie, pomagam bardzo często, odpowiadam na pytania o serwerze i dosyć dobrze go znam  
13. Opisz siebie w w sześciu zdaniach:Lubie grać w gry, szczególnie gry Indie. Mam poczucie humoru +10 ale dużo osób mojego poczucia nie rozumie. Jestem dosyć niski (wysokośc krasnala).
Kolor moich oczów jest dla mnie nieznany (bezkitu). Mam blond włosy (hmm ciekawie kogo to interesuje ;D). Lubie muzyke klasyczną.
14. Czy byłeś/aś już w administracji serwera BlueMC? Jeżeli tak, podaj tryb oraz rangę, którą posiadałeś/aś:nie
15. Czy aktualnie sprawujesz funkcję administratora innego serwera? [Tak/Nie]:nie

Chciałbym coś dodać od siebie, szczerze myślę że zostanie to podanie odrzucone. o/
"oczów"???
Wiek -
Nigdy nie słyszałam o komendzie /check
Kary -
Na NIE

Pozdro
[Obrazek: tenor.gif]
NEUTRAL, z naciskiem na nie.

Przede wszystkim nie spełniasz wymagań wiekowych, a po za tym byłeś często karany. Do reszty nie mam zastrzeżeń.

Jeśli zakładasz do razu że twoje podanie zostanie odrzucone, to po co je w ogóle piszesz?

[Obrazek: NEtA0Px.png]
Twoje podanie zostało odrzucone!.
Pozdrawiamy, Ekipa BlueMC.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości