• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Odrzucone [PODANIE] FilipWzn
1. Imię:Filip
2. Wiek:16
3. Nick w grze:FilipWzn
4. Jak długo grasz na serwerze? [/playtime]:154h
5. Ile czasu możesz poświęcić dziennie na serwer oraz TeamSpeak?:3h
6. Czy posiadasz sprawny, dobrze działający mikrofon? [Tak/Nie]:Tak
7. Czy posiadasz wymagane programy? [Tak/Nie]:Tak
8. Wymień sześć komend przydatnych w roli Młodszego Moderatora:/cc /v /kick /tp /tempban /tempmute /sm [szybkie wyciszenie gracza]
9. Czy byłeś/aś kiedykolwiek karany/a na serwerze? Jeżeli tak, podaj rodzaj kary oraz powód:Spam,flood,proszę o eventy 
10. Czy aktywnie udzielasz się na chacie i strasz się pomagać innym graczom? [Tak/Nie]:Tak
11. Czy jesteś zapoznany/a z regulaminem serwera [Tak/Nie]:Tak
12. Dlaczego akurat Ty chcesz zostać Młodszym Moderatorem?:Lubię pomagać innym i widzę często że brakuje administratorów na serverze i mogę się przydać.
13. Opisz siebie w w sześciu zdaniach:Jak już wyżej pisałem mam na imię Filip mam 16lat. Mieszkam w województwie mazowieckim. Mam 175cm wzrostu oraz włosy koloru brązowego. Uprawiam sporty takie jak piłka nożna oraz jazda na rowerze. Ogólnie dużo interesuje się komputerami a w szczególności pisaniem pluginów i tym podobnych rzeczy.
14. Czy byłeś/aś już w administracji serwera BlueMC? Jeżeli tak, podaj tryb oraz rangę, którą posiadałeś/aś:CaveBlock-kidmod(okres próbny)
15. Czy aktualnie sprawujesz funkcję administratora innego serwera? [Tak/Nie]:Nie
Co tu dużo mówić. Ja jestem na NIE.

Odnoszę wrażenie, że po niezdanym okresie próbnym nie wyciągnąłeś żadnych wniosków. Twoja obecność i twoje teksty doprowadzały mnie do irytacji, co tym bardziej nie powinno mieć miejsca, jeśli myślisz o kidmodzie.

Pozdro.
Skoro nie przeszedłeś okresu próbnego to nie dostaniesz się ponownie. Osoby z administracji nie są na tyle głupie aby zapomnieć twoje zachowanie na serwerze i przypuścić cię do ponownego dostania się
(12-02-2020, 00:30)Arkness2498 napisał(a): Skoro nie przeszedłeś okresu próbnego to nie dostaniesz się ponownie. Osoby z administracji nie są na tyle głupie aby zapomnieć twoje zachowanie na serwerze i przypuścić cię do ponownego dostania
Chciałem dostać drugą szansę żeby pokazać że można na mnie liczyć ale jak widzę że wszyscy są na nie to aż przykro mi się zaczyna robić.

(12-02-2020, 00:29)JaycobGamer napisał(a): Co tu dużo mówić. Ja jestem na NIE.

Odnoszę wrażenie, że po niezdanym okresie próbnym nie wyciągnąłeś żadnych wniosków. Twoja obecność i twoje teksty doprowadzały mnie do irytacji, co tym bardziej nie powinno mieć miejsca, jeśli myślisz o kidmodzie.

Pozdro.
Jaycob ale czy przez ten okres próbny widziałeś ile robiłem ile czasu poświęcałem byłem chory grałem nawet brodacz pisał żebym poszedł odpoczywać ale zostałem żeby tylko być i służyć z pomocą dla servera. No dobra moje zachowanie nie było przyzwoite bo nie zaliczeniu okresu ale uczucia przejęły nademną kontrolę. Mam nadzieję że zapomnicie o tym co było i dacie mi druga szansę której napewno nie zmarnuje.
Pozdrawiam cieplutko.
Na nie..
Nie zdałeś okresu próbnego, więc znasz powody
Logicznie patrząc ludzie tak krótko się nie zmieniają i wątpię by było dobrym pomysłem danie kolejnej szansy w tak krótkim czasie od niezaliczenia okresu próbnego. Pozdrawiam cieplutko bądź zimno jak chcesz, i w skrócie jestem na nie. Smile
Służyć z pomocą? Za każdym razem gdy byłem na serwerze ty afczyłeś, z wymówką że akurat korzystałeś z alt +TAB.
Do tego WIELOKROTNIE pytałeś się Verici czy masz kogoś mutować czy nie, a wystarczyło spojrzeć w taryfikator.
Raczej musisz odczekać dłuższy czas i pokazać najpierw zmiany.. bo 7 dni od niezdanego okresu próbnego to zbyt krótki czas by człowiek się zmienił.

[Obrazek: NEtA0Px.png]
Twoje podanie zostało odrzucone!.
Pozdrawiamy, Ekipa BlueMC.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości