• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Przyjęte Imnoen
1. Imię: Martyna
2. Wiek: 22
3. Nick w grze: Imnoen
4. Jak długo grasz na serwerze? [/playtime]: 3,5 h (na poprzedniej edycji z 400)
5. Ile czasu możesz poświęcić dziennie na serwer oraz TeamSpeak?: jestem wolna od 16:00 do 23:00
6. Czy posiadasz sprawny, dobrze działający mikrofon? [Tak/Nie]: Tak
7. Czy posiadasz wymagane programy? [Tak/Nie]: Tak
8. Wymień sześć komend przydatnych w roli Młodszego Moderatora: Bez ściemniania: nie znam, ponieważ nigdy nie byłam moderatorem, jednak bardzo szybko sie uczę i sprawnie operuję komendami.
9. Czy byłeś/aś kiedykolwiek karany/a na serwerze? Jeżeli tak, podaj rodzaj kary oraz powód: Z tego co pamiętam ani razu
10. Czy aktywnie udzielasz się na chacie i strasz się pomagać innym graczom? [Tak/Nie]: Zawsze staram się pomagać innym graczom, udzielam się na czacie kiedy znam odpowiedź na dane pytanie i chętnie podejmuję wszelkie konwersacje które nie są inicjowane przez trollów.
11. Czy jesteś zapoznany/a z regulaminem serwera [Tak/Nie]: Tak
12. Dlaczego akurat Ty chcesz zostać Młodszym Moderatorem?: Ponieważ jestem bardzo pomocna, mam dobry kontakt z ludźmi. Nie sprawia mi problemu rozmowa z młodszymi graczami. szanuję zarówno młodszych jak i starszych. Uważam, że Kidmodem powinna zostać osoba, która jest praworządna i sprawiedliwa- oto ja.
13. Opisz siebie w w sześciu zdaniach: Jestem artystką wszelkiej maści-maluję, rysuję, rzeźbię, tworzę grafiki, pracuję jako malarka figurek do gier rpg (np Warcraft), z zzawodu jestem grafikiem komputerowym. Obecnie studiuję, zarabiam na siebie, moim ostatnim sukcesem jest wynajęcie mieszkania razem z narzeczonym. Pracuję obecnie nad licencjatem oraz dyplomem z grafiki. Przez dwa lata pełniłam funkcję przewodniczącej komisji ds Kultury i Sportu Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Zielonogórskiego co nauczyło mnie obowiązkowości, odpowiedzialności i współpracy. W mc gram od 10 lat. uwielbiam budować, tworzyć i zbierać drop, dlatego Caveblock jest moim ulubionym serwerem.
14. Czy byłeś/aś już w administracji serwera BlueMC? Jeżeli tak, podaj tryb oraz rangę, którą posiadałeś/aś: Nigdy. kupowałam tylko Mvipa i obecnie vipa-tyle z rang
15. Czy aktualnie sprawujesz funkcję administratora innego serwera? [Tak/Nie]: Nie
na Neutral/Nie
Wiek idzie na + ale niestety nieznajomość komend jest dość sporym minusem.
Czas grania na tej edycji nie jest zbyt "oszałamiający" a na poprzedniej edycji nie widziałam cię ani w na chacie ani w ogóle w grze (caveblock)
Tak jak mówiłam, komendy to jednak podstawa więc musiałabyś się zapoznać....
Zmienię ocenę kiedy napiszesz komendy Smile

Pozdrawiam
 EDIT:
hmmm fakt, komendy są lecz do niektórych nie masz dostępu co do aktywności na tamtej edycji... nie jestem pewna. na ta chwilę-Neutral

Jeszcze raz pozdrawiam Wink
[Obrazek: tenor.gif]
/kick nick - kickuje (wyrzuca) z serwera danego gracza
/kick nick powód - wyrzuca z serwera danego gracza z podaniem powodu
/ban nick - Wyrzuca danego gracza i nie pozwala mu wejść na serwer na danym nicku.
/ban-ip <ip> - banuje dane IP.
/pardon nick - Odbanowanie gracza.
/pardon-ip nick - Odbanowanie IP
/tphere player -teleportuje do ciebie
/call nick - Prosi gracza o pozwolenie na teleportowanie się do niego.
/mute nick - Nie pokazuje wiadomości od gracza
/unmute nick - wiadomo co
/weather sun/storm- zmienia pogode
/time set night/day/dawn - wiadomo co zmienia
/v albo /vanish - jestesmy niewidoczni
/spectate nick - obserwujemy danego gracza
/invsee nick - sprawdza zawartość eq Gracza
/afk - ustawia afk moda
/give - daje graczowi jakis item

moge tak jeszcze dłużej, mówię. bardzo szybko uczę się komend, to nie jest dla mnie problem, poprostu chciałam być szczera, googlowanie na szybko żeby coś komuś udowodnić to nie po mojemu Wink
Na cave siedziałam naprawdę długo w poprzedniej edycji i oznajmiam, że byłam pomocna Smile obecnie przypominam sobie wszystko.
Dodam że na innych serwerach dawno temu uwielbiałam robić eventy typu ox, parkoury czy inne labirynty, więc chętnie wzbogacę CB Smile

mam nadzieję że zmienisz swoją ocenę, pozdrawiam cieplutko
^^^

(edytowałam post)
[Obrazek: tenor.gif]
Jestem na Neutral/Nie
+ Wiek
- Znajomosc Komend
+ Rozpisanie
- Czas Grania Na Tej Edycji Smile
Jestem na tak
Wiek napewno na +, w przypadku komend szanuje za szczerość, aczkolwiek podstawy powinnaś znać, na tej edycji dopiero zaczynasz, lecz pamiętam cię z poprzedniej edycji, i byłaś bardzo miła i pomocna.
Podanie napisane bardzo ładnie

[Obrazek: NEtA0Px.png]
Twoje podanie zostało zaakceptowane!.
Do dalszego etapu rekrutacji zapraszamy na serwer TeamSpeak do Kanału Pomocy CaveBlock.
Do nicku dopisz [rekrutacja]
Pozdrawiamy, Ekipa BlueMC.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości