• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Odrzucone Podanie o Młodszego Moderatora
1. Imię:Leszek
2. Wiek:14
3. Nick w grze:Meftwo
4. Jak długo grasz na serwerze? [/playtime]:ok 6 dni
5. Ile czasu możesz poświęcić dziennie na serwer oraz TeamSpeak?:4h+
6. Czy posiadasz sprawny, dobrze działający mikrofon? [Tak/Nie]:tak
7. Czy posiadasz wymagane programy? [Tak/Nie]:tak
8. Wymień sześć komend przydatnych w roli Młodszego Moderatora:/cc /v /kick /tp /ban /
9. Czy byłeś/aś kiedykolwiek karany/a na serwerze? Jeżeli tak, podaj rodzaj kary oraz powód:flooud
10. Czy aktywnie udzielasz się na chacie i strasz się pomagać innym graczom? [Tak/Nie]:tak
11. Czy jesteś zapoznany/a z regulaminem serwera [Tak/Nie]:tak
12. Dlaczego akurat Ty chcesz zostać Młodszym Moderatorem?:chce pomagac serwerowi i graczom
13. Opisz siebie w w sześciu zdaniach: jestem graczem minecraft mam 14 lat. lubie pomagac ludziom jestem wyrozumialy. 
14. Czy byłeś/aś już w administracji serwera BlueMC? Jeżeli tak, podaj tryb oraz rangę, którą posiadałeś/aś:nie
15. Czy aktualnie sprawujesz funkcję administratora innego serwera? [Tak/Nie]:nie
Na NIE
Miało być 6 zdań, są 2.
"Wymień sześć komend przydatnych w roli Młodszego Moderatora" - Napisałeś 5 takich średnich bym powiedziała...
Zły temat podania -
Nie pomagasz-

Pozdro
[Obrazek: tenor.gif]
Na nie
Na serwerze widzę cię często, lecz bardzo mało pomagasz, komend wymieniłeś 5 (z czego tylko 3 są poprawne w roli m.moderatora). Karany byłeś za wiele więcej rzeczy niż tylko flood. M.in. spam, capslock, prośby o event jak i obrazę. Podanie słabo rozpisane, błędnie zatytułowane

[Obrazek: NEtA0Px.png]
Twoje podanie zostało odrzucone!.
Pozdrawiamy, Ekipa BlueMC.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości