• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Przyjęte ElioPlayGames
1. Imię:Wiktor,
2. Wiek:14 Lat,
3. Nick w grze:ElioPlayGames,
4. Jak długo grasz na serwerze? [/playtime]:17Dni,
5. Ile czasu możesz poświęcić dziennie na serwer oraz TeamSpeak?: Pn-Pt około 2-5 godzin natomiast w weekend powyżej 5 godzin,
6. Czy posiadasz sprawny, dobrze działający mikrofon? [Tak/Nie]:Tak,
7. Czy posiadasz wymagane programy? [Tak/Nie]:Tak
8. Wymień sześć komend przydatnych w roli Młodszego Moderatora:
/v - włącza niewidzialność,
/sm - szybkie karanie graczy [/sm nick literka],
/tempban - czasowe zbanowanie gracza [/tempban nick czas[np. 1h] powód,
/tempmute - czasowe wyciszenie gracza [/tempmute nick czas (np. 10m) powód,
/kick wyrzuca gracza [/kick nick powód],
/tp teleportacja bez zapytania gracza [/tp nick],
9. Czy byłeś/aś kiedykolwiek karany/a na serwerze? Jeżeli tak, podaj rodzaj kary oraz powód: Bylem kilkakrotnie karany za spam lub prowokacje spamu lecz aktualnie od ponad półtorej miesiąca nie dostałem mute/bana
10. Czy aktywnie udzielasz się na chacie i strasz się pomagać innym graczom? [Tak/Nie]:Tak, bardzo mi na tym zależy,
11. Czy jesteś zapoznany/a z regulaminem serwera [Tak/Nie]: Tak, jestem,
12. Dlaczego akurat Ty chcesz zostać Młodszym Moderatorem?: Gdy nie ma żadnego administratora ludzie często łamią regulamin, a ja nie moge nic z tym zrobić, a dzięki randze młodszy moderator mógłbym pilnować porządku,
13. Opisz siebie w w sześciu zdaniach:Jak już pisałem mam na imię Wiktor chodzę do siódmej klasy szkoły podstawowej.Mieszkam w województwie Mazowieckim.Lubie grać w gry a także uprawiać różne sporty między innymi koszykówkę, piłkę nożną czy ręczną. Osiągam dobre i bardzo dobre wyniki w nauce, lecz mimo moich ocen staram sie połączyć nauke i rozrywke którą jest najczęściej granie w ,,klocki"
14. Czy byłeś/aś już w administracji serwera BlueMC? Jeżeli tak, podaj tryb oraz rangę, którą posiadałeś/aś: Nie, nigdy nie byłem w administracji,
15. Czy aktualnie sprawujesz funkcję administratora innego serwera? [Tak/Nie]:Nie.
Jestem na tak
Aktywny i pomocny
Jestem na TAK!

Spełniasz wymagania, a kiedy wchodzę na cave o naprawdę "losowych" godzinach zawsze znajdę tam cb pomagającego graczom

Powodzenia
[Obrazek: tenor.gif]
Na tak,
Wiek troszkę na minus, lecz na serwerze spędzasz bardzo dużo czasu, jesteś miły i pomocny, szybko się uczysz.
Myślę że sobie poradzisz
Jestem na TAK.

Pomagasz bardzo dużo (!), od dawna grasz na serwerze, więc komendy są ci bardzo dobrze znane. Ogólnie nie mam zastrzeżeń, no tylko wiek Tongue

Powodzonka Smile
Na Tak
Powody ^

[Obrazek: NEtA0Px.png]
Twoje podanie zostało zaakceptowane!.
Do dalszego etapu rekrutacji zapraszamy na serwer TeamSpeak do Kanału Pomocy CaveBlock.
Do nicku dopisz [rekrutacja]
Pozdrawiamy, Ekipa BlueMC.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości