• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Przyjęte Mł. Moderator - Rianii
Witam.

Nazywam się Karolina, mam 24 lata. Możecie mnie spotkać na serwerze pod nickiem Rianii. Gram tak jakoś od lutego 2019 (on time - 16 dni). Jednym z głównych zainteresowań jest mój kierunek studiów, który obecnie kończę aby uzyskać tytuł magistra - Turystyka i Rekreacja. Inne zainteresowania to muzyka (rock, metal i inne tego typu klimaty + lata 60, 70, 80), tworzenie rękodzieła z żywicy, granie w gry (głównie te stare, w tym z atari, commodore64 i psx), bieganie i spacery z moją podróbką owczarka niemieckiego imieniem Mirai, kultura japońska (w tym animu), turystyka offroad'owa, czasem pomaganie mężowi w warsztacie samochodowym, poznawanie nowych ciekawostek ze społeczności linuxowej. Zdecydowałam się na napisanie tego podania, ponieważ zauważyłam, że pomoc przydałaby się w jakimś stopniu administracji trybu Freebuild, a często zdarza się, że gram wtedy, kiedy wspomniana administracja nie jest obecna (wiadomo, każdy ma swoje życie osobiste i obowiązki poza klockami). Nie przypominam sobie, abym była kiedykolwiek karana na tym czy innym trybie. Wymagane programy posiadam, sprawny mikrofon również. Swego czasu byłam już parę razy KidModem/ChatModem. Moderatorem również byłam na zamkniętym już serwerze, chociaż tak naprawdę to takim ukrytym adminem, ponieważ będąc Modem nie posiadałam dostępu tylko do konsoli, pluginów. Jako KidMod/Chatmod pomagałam graczom jak tylko mogłam i na tyle, na ile moja ranga mi pozwalała, jako Moderator starałam się urozmaicać im czas spędzony na serwerze, za co mnie społeczność graczy szanowała. Jeżeli podanie zostanie odrzucone, to trudno, to mam tylko nadzieję, że ktoś godny zostanie młodym moderatorem, więc kibicuje z całego serduszka innym graczom. :3
Moja Imienniczka :3

Na TAK
Zachowujesz się jak na swój wiek, rozpisałaś się
spełniasz wymagania no i... Fajne po danko fajnie się czyta

Pozdro
[Obrazek: tenor.gif]
Jestem na TAK
Wiek ++
Rozpisanie ++

Sprawiedliwość to coś na czym polegam

Podanie bardzo rozpisane i ciekawe. Wymagania są spełnione i widzę, że posiadasz doświadczenie.

Twoje podanie zostaje zaakceptowane. Następnym etapem rekrutacji jest rozmowa kwalifikacyjna na TeamSpeak 3. O terminie zostaniesz poinformowana wkrótce w wiadomości prywatnej!

[Obrazek: NEtA0Px.png]
Twoje podanie zostało zaakceptowane!.
Do dalszego etapu rekrutacji zapraszamy na serwer TeamSpeak do Kanału Pomocy Freebuild.
Do nicku dopisz [rekrutacja]

Pozdrawiamy, Ekipa BlueMC.
Console.WriteLine("Hello World!")

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości