• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Odrzucone Na Mł. Moderatora - Grzeleq
Siemanko. Nazywam się Mikołaj i w tym roku skończę 22 lata. Na serwerze śmigam pod nickiem Grzeleq. Na trybie FreeBuild gram od niedawna, nie pamiętam dokładnie kiedy zacząłem. Jeśli chodzi o zainteresowania to wolnych chwilach jeżdżę na rolkach i desce. Poniekąd grzebie też coś w informatyce po skończeniu technikum jakąś wiedzę posiadam. Od lat interesuje się muzyką, potajemnie też sam coś tworzę. Gatunki do jakich jestem przywiązany to Rock i Rap. Chciałbym dołączyć do administracji FreeBuild z kilku czynników. Od kiedy zacząłem grę są chwile gdzie nie ma nikogo, żeby pomóc graczom, zazwyczaj w godzinach szkolnych. Chciałbym też coś wnieść do grupy, również coś z niej wynieść. Jak mawiają człowiek uczy się całe życie, więc może od kogoś z ekipy też się czegoś nauczę. Jeśli chodzi o karalność to nie byłem nigdy karany na serwerze. Jeśli chodzi o doświadczenie to działałem jako Admin na serwerze kolegi przez ponad pół roku. Pozdrawiam cieplutko Grzeleq ^^.
Sonwoar
write 07-02-2020, 23:18:

Poprawiono nazwę tematu - dodano nick użytkownika. / Sonwoar
Jestem na TAK
Rozpisanie: +
Doświadczenie: +

Sprawiedliwość to coś na czym polegam

Jestem na tak.
wiek+
Doświadczenie+
Duża aktywność na Free builidzie,widzę go bardzo często,to też +
Jestem na Neutral/Nie

-Aktywnosc (Prawie nie grasz)
-Nie pomagasz (Nie widac cie na chacie)
-Czas gry (Masz malo w /ontime)
+Wiek
Jestem na TAK
doświadczenie jak najbardziej na +
Wiek+
Podanie ładne, do niczego nie da się przyczepićSmile

Powodzenia
[Obrazek: tenor.gif]
Niestety podanie zapowiadało się obiecująco, jednak nadal nie posiadasz spełnionych wymagań czyli przegranych 24 godz. na serwerze.
Dodatkowo w ostatnim tygodniu na serwerze spędziłeś tylko 10 minut, a więc bardzo słaba aktywność.
Podanie zostaje odrzucone.

[Obrazek: NEtA0Px.png]
Twoje podanie zostało odrzucone!.

Pozdrawiamy, Ekipa BlueMC.
Console.WriteLine("Hello World!")

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości