• 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Odrzucone [PODANIE] CxuelCxextuxe
Dzień dobry.

Mam na imię Radosław i mam 21 lat. Możecie mnie spotkać na serwerze pod nickiem CxuelCxextuxe, swoją grę rozpocząłem ok. 30 stycznia br.

Zainteresowania & Hobby.

Moim głównym zainteresowaniem jest psychologia, muzyka oraz polityka. Do mojego hobby należy spanie oraz siłownia.

Dlaczego chcę dołączyć do administracji.

Odpowiedź jest prosta, jako młody moderator, chciałbym położyć swoja cegiełkę na mur dzielący nas od wulgaryzmów, niewyrafinowanych zachowań, oszustów, flooderów itd. Trzymajmy nasz serwer w ryzach.

Czy kiedykolwiek byłem karany.

Moje konto jest czyste jak łza.

Doświadczenie.

Byłem współzałożycielem nieistniejącej już sieci serwerów Minecraft & Counter-Strike. Bodajże od 2013 do 2014/15.
Byłem moderatorem na serwerze [ciach] (Fb/Surv) oraz Administratorem + Administrator Forum [ciach] (Dalsze edycje)

Dodatki.

Odnośnie umiejętności budowania, oceńcie mój dom. (Still work in progress!)

[Obrazek: 6hjO5Nw.png]

[Obrazek: EK2YygM.png]

Cóż mógłbym jeszcze dodać... chciałbym poznać Minecrafta na nowo z perspektywy administracji, zmieniło się naprawdę wiele odnośnie pluginów itd.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania, strzałka! Cxuel.
Ładne podanie
Jestem na tak

Sprawiedliwość to coś na czym polegam

Na ten moment minusem jest ogólny czas gry. 
W mojej opinii powinieneś pograć jeszcze troszkę i "pokazać" się bardziej.
Chociaż przegrany czas gry (aktywność) już jest ładny jak na tę parę dni.
Podanie ładne, estetyczne i jeśli pograsz jeszcze trochę, będę na tak.
Teraz - NEUTRAL
[Obrazek: tenor.gif]
Podanie ładne, miło widzieć dodatkowe umiejętności. Z pewnością mogę pochwalić Cię za wysoką aktywność na serwerze w ostatnim czasie, chęć pomagania graczom jak i administracji. Niestety odnosząc się do kar to na Twoim koncie pojawiły się kary za wulgaryzmy. Dodatkowo w dniu wczorajszym dwukrotnie zwróciłeś się do gracza w wulgarny sposób, co automatycznie niestety przekreśla Twoją kandydaturę na stanowisko Mł. Moderatora. Doceniam fakt starania się, jednak musisz trochę popracować nad odzywkami w kierunku graczy, ponieważ osoba pełniąca funkcję w zespole administracyjnym powinna dawać przykład innym graczom.
Jak już wcześniej wspominałem niestety ale podanie musi zostać odrzucone.

[Obrazek: NEtA0Px.png]
Twoje podanie zostało odrzucone!.

Pozdrawiamy, Ekipa BlueMC.
Console.WriteLine("Hello World!")

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości