Czy chcielibyście mnie jako młodszą moderatorkę?
Tak.
16.67%
1
Nie.
50.00%
3
Obojętne mi to jest.
33.33%
2
6 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie olaw2005
1. Imię: Ola/Aleksandra/Alex <- obojętne mi to
2. Wiek: 14/15
3. Nick w grze:  olaw2005 
4. Jak długo grasz na serwerze?: od paru miesięcy, ok. 4/5 z przerwami
5. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na serwer?: po 3/4 na luzie w weekendy oczywiście więcej
6. Czy posiadasz sprawny, dobrze działający mikrofon?: Tak ;)
7. Czy posiadasz wymagane programy?: tak
8. Wymień minimum 5 komend przydatnych w roli Młodszego Moderatora: /temp mute /mute /chat off /chat on /cc /warn
9. Czy byłeś/aś kiedykolwiek karany/a na serwerze? Jeżeli tak, podaj rodzaj kary oraz powód: Nie
10. Czy aktywnie udzielasz się na chacie i starasz się pomagać innym graczom?: Staram się pomagać ,podpowiadając z czego co leci itp.
11. Dlaczego akurat Ty chcesz zostać Młodszym Moderatorem?: 1.Dużo osób traktuje/traktowało źle przez "2005" w nicku ,chce pomagać innym osobom które mają z tym problem 2.Przydałoby się więcej administracji 3.Mogłabym nagrywać odcinki na kanał yt z pracy KidModa ;)
12. Parę zdań o sobie: Jestem Ola ,znajomi z rl mówią na mnie "zbuntowany anioł" Lubie poznawać ludzi i nagrywać na yt ,aktualnie chodzę  1 tech obsługi turystyki. I jak już wspominałam wcześniej lubię pomagać innym
13. Czy byłeś/aś już w administracji serwera BlueMC? Jeżeli tak, podaj tryb oraz rangę, którą posiadałeś/aś: Niestety nie było okazji
14. Czy aktualnie sprawujesz funkcję administratora innego serwera?: Tak ,policjanta czyli takiego moderatora na tamtym serwerze
Edytuje odpowiedz do 14 pytania ,bo byłam policjantką lecz serwer jak odpowiadałam na komentarze umarł już i właściciela nie stać na utrzymanie i właściwie poświęcam czas tylko na bluemc. 
  Odpowiedz
Powiem jedno:
Żenada, kolejna osoba która nie rozumie zdania "pare zdań o sobie"
Oraz jesteś administratorem innego serwera

Na Nie
[Obrazek: 5a74340d75845.jpg]
  Odpowiedz
(08-10-2019, 19:09)Ninja_Ognia napisał(a): Powiem jedno:
Żenata, kolejna osoba która nie rozumie zdania "pare zdań o sobie"

Na Nie

chyba ty nie rozumiesz slowa ''pare zdan o sobie'' bo my dobrze napisalismy a ty wszystko by nie dostac kidmoda
  Odpowiedz

Na Nie

Może i jestem tyle że właściciel tego serwera nawet nie ma za co go spłacać więc pewnie upadnie ,a jak umiesz napisać "pare zdań o sobie" to napisz podanie i sam sie zgłoś Wink
  Odpowiedz
(08-10-2019, 19:42)olaw2005 napisał(a):

Na Nie

Może i jestem tyle że właściciel tego serwera nawet nie ma za co go spłacać więc pewnie upadnie ,a jak umiesz napisać "pare zdań o sobie" to napisz podanie i sam sie zgłoś Wink

Jak bys nie wiedziala to on ma juz Moda :v na 2 Trybach.
  Odpowiedz
(08-10-2019, 19:37)PolskiMilosz1 napisał(a):

Na Nie

chyba ty nie rozumiesz slowa ''pare zdan o sobie'' bo my dobrze napisalismy a ty wszystko by nie dostac kkidmoda
To czemu piszesz o serwerze? XDDD to nie jest o tobie xD a tak wgl i tak sie nie dostaniesz za klamstwo w adm xDDD a tak probo nie spam podaniami i tak ci nie zaakceptują xD robisz bunt dwunastolatka żeby to dostać czyli kidmoda lolz

(08-10-2019, 19:42)olaw2005 napisał(a):

Na Nie

Ja mam moda na dwóch trybach to ja mam większe doświadczenie napisałem jedno podanie i mnie zaakceptowano to na co mi pisać kolejne?
[Obrazek: 5a74340d75845.jpg]
  Odpowiedz
Na NIE 
- Podanie napisane strasznie chaotycznie. 
 Zdania napisane w dziwny sposób, użyta duża ilość skrótów.
- Ranga na innym serwerze.
- Wspominasz o najlepszym trybie (CaveBlocku i UHC) co ciekawe, na tym pierwszym nie było Cię już długi czas.
[Obrazek: tenor.gif]
  Odpowiedz
(08-10-2019, 20:26)sheerio napisał(a): Na NIE 
- Podanie napisane strasznie chaotycznie. 
 Zdania napisane w dziwny sposób, użyta duża ilość skrótów.
- Ranga na innym serwerze.
- Wspominasz o najlepszym trybie (CaveBlocku i UHC) co ciekawe, na tym pierwszym nie było Cię już długi czas.
przyznaje że nie było mnie bo nie działała mi wersja powyżej 1.13
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości