• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Przyjęte [PODANIE] JaycobGamer
1. Imię: Jakub

2. Wiek: 17 [w tym roku skończę 18]

3. Nick w grze: JaycobGamer

4. Jak długo grasz na serwerze?: Gram od ponad miesiąca.

5. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na serwer?: Od 2 do 4 godzin [lub nawet więcej, ale to zależy od wolnego czasu]

6. Czy posiadasz sprawny, dobrze działający mikrofon?: Tak.

7. Czy posiadasz wymagane programy?: Tak posiadam.

8. Wymień minimum 5 komend przydatnych w roli Młodszego Moderatora:
/cc - czyści chat
/c on - włącza czat
/c off - wyłącza czat
/mute - wycisza gracza
/v - admininstrator jest niewidoczny dla innych, tak jak by go w ogóle nie było
/kick - wyrzuca gracza

9. Czy byłeś/aś kiedykolwiek karany/a na serwerze? Jeżeli tak, podaj rodzaj kary oraz powód: Nie, nie byłem karany.

10. Czy aktywnie udzielasz się na chacie i starasz się pomagać innym graczom?: Tak, staram się udzielać na czacie i pomagać graczom.

11. Dlaczego akurat Ty chcesz zostać Młodszym Moderatorem?: Ponieważ jestem ogarnięty, mam dużą podzielność uwagi, zachowuję kulturę, oraz bardzo lubię pomagać innym graczom. Potrafię też normalnie pisać po polsku XD [tu chodzi mi o to, że nie robię błędów :p ]

12. Parę zdań o sobie: Mam na imię Kuba, mam 17 lat i interesuje się komunikacją miejską, transportem publicznym. Z tym też jest związane moje zamiłowanie do fotografii - bardzo lubię robić zdjęcia  Big Grin  Chodzę do szkoły o profilu kolejowym. W minecrafta gram od 4 lat. Dodam też, że jestem moderatorem na 2 kanałach Youtube [+250k]

13. Czy byłeś/aś już w administracji serwera BlueMC? Jeżeli tak, podaj tryb oraz rangę, którą posiadałeś/aś: Nie, nie byłem.

14. Czy aktualnie sprawujesz funkcję administratora innego serwera?: Nie, nie sprawuję.
+ Wiek
+ Czas
-/+ Staż
-/+ Komendy
-/+ Pomagasz
+ Rozpisane

Na Tak
[Obrazek: 5a74340d75845.jpg]
Wiek +
Czas +/-
Komendy +
Staż +/-
Aktywność - - (Nigdy Cie nie widziałam na serwerze)
Ortografia +
Pomagasz -

Podsumowując:
1. Ilość plusów: 5
2. Ilość minusów: 5

Więc oceniam podanie na: Neutral
WIek +
Czas -
Staż +/-
Komendy +/-
Rozpiseanie +/-

NEUTRAL
Jebać Ogryaka, Pierdolonego Składaka.

[Obrazek: NEtA0Px.png]
Twoje podanie zostało zaakceptowane!.
Do dalszego etapu rekrutacji zapraszamy na serwer TeamSpeak do Kanału Pomocy CaveBlock.
Do nicku dopisz [rekrutacja]
Pozdrawiamy, Ekipa BlueMC.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości