• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hejciaaa!
Hejkaaa, nazywam się Beata oraz mam 18 lat. Gram głownie w gry takie jak: Minecraft, League of Legends, osu!, Dead by Daylight itd. Najbardziej jarają mnie stare wersje gier "Tomb Raider", uwielbiam je oglądać <3 Moim głownym zainteresowaniem jest śpiewanko, nagrywam sobie covery na youtube. Mieszkam blisko Wrocławia. Lubię czasem pooglądać jakieś anime (najbardziej to romanse, tak, wiem, jestem dziwną dziewczyną XD) także miło by było gdybyście pod tym moim długim wywodem coś polecili <3 Uwielbiam zwierzęta, a najbardziej psy i koty (no kto by się spodziewał). Ogolnie jestem strasznie nieśmiała głownie przez moj głos, kiedyś słyszałam bardzo niemiłe rzeczy na ten temat ;/ Jednak bardzo lubię pisać z ludźmi i im pomagać, gdy tylko jestem w stanie Big Grin

Hmm, to chyba na tyle, nie wiem co jeszcze o sobie napisać, jeśli macie jakieś pytanka to śmiało piszcie <3

Pozdrawiam!
  Odpowiedz
no elo

Polecam devils line
Kiedy ciuchol będzie miał admina ?

[Obrazek: tumblr_nq8c037QkB1qekr89o1_500.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
Miło cie poznać :o
[Obrazek: 5a74340d75845.jpg]
  Odpowiedz
Hejka! Już pozbaliśmy się na Discordzie (na którego serdecznie zapraszam) i pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Polecam coverki!
  Odpowiedz
Hejka, tez lubię grać Dead By Daylight
[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości