• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XD
"Wysłałbym logi z TeamSpeaka z godziny około 01:20 - 01:30, aczkolwiek są tam moje dane osobowe oraz osób mi bliskich i nie tylko, a nie wiem czy nie wykorzystasz ich gdzie indziej. Ban jest jak najbardziej słuszny. Zamykam."

Wysyłaj logi, pamiętaj że zawsze możesz pare linków zacenzurować. Ja to chcę zobaczyć bo powód, tak jak miller pisał jest wyssany z palca. Znajdź mnie tam, gdzie coś wysyłałem.
[Obrazek: iPdKOUv.png]
https://pastebin.com/SCdUQUuc
Proszę cie bardzo. Oto twoje dowody wyssane z palca.
<01:10:21> "krvl parkietu romet" jest teraz znany jako "bożena"
<01:21:59> "bożena" przełączono się z kanału ">> Poczekalnia" na "6. Erl3 i czarny wójek"
<01:22:58> Kanał "6. Erl3 i czarny wójek" został zmieniony przez "bożena"

no i gdzie te udostępnianie twoich danych osobowych ?
(13-05-2019, 16:44)krvl_romet napisał(a): "Wysłałbym logi z TeamSpeaka z godziny około 01:20 - 01:30, aczkolwiek są tam moje dane osobowe oraz osób mi bliskich i nie tylko, a nie wiem czy nie wykorzystasz ich gdzie indziej. Ban jest jak najbardziej słuszny. Zamykam."

Wysyłaj logi, pamiętaj że zawsze możesz pare linków zacenzurować. Ja to chcę zobaczyć bo powód, tak jak miller pisał jest wyssany z palca. Znajdź mnie tam, gdzie coś wysyłałem.

https://imgur.com/a/zmGxvXJ

Moim zdaniem osoba taka jak ty, która obrażała wielokrotnie opiekuna trybu creative, nie powinna mieć dostępu nawet do forum.

Jeżeli screeny ci nie będą pasować, to mogę ci oczywiście wysłać filmik, który został nagrywany gdy edytowałeś opisy kanałów na obrażające administracje, oraz dodam też że usuwałeś podkanały, jeden był moim pokojem do afczenia.
Ja tam jestem za odbaniwaniem kc krvl
(13-05-2019, 18:44)Yusoki napisał(a):
(13-05-2019, 16:44)krvl_romet napisał(a): "Wysłałbym logi z TeamSpeaka z godziny około 01:20 - 01:30, aczkolwiek są tam moje dane osobowe oraz osób mi bliskich i nie tylko, a nie wiem czy nie wykorzystasz ich gdzie indziej. Ban jest jak najbardziej słuszny. Zamykam."

https://imgur.com/a/zmGxvXJ

Moim zdaniem osoba taka jak ty, która obrażała wielokrotnie opiekuna trybu creative, nie powinna mieć dostępu nawet do forum.

Jeżeli screeny ci nie będą pasować, to mogę ci oczywiście wysłać filmik, który został nagrywany gdy edytowałeś opisy kanałów na obrażające administracje, oraz dodam też że usuwałeś podkanały, jeden był moim pokojem do afczenia.

jakie podkanały Ci usuwałem ? Nic Ci nie usuwałem, a poza tym to dawaj ten filmik Smile
XD
romecik

usuwasz moje podkanały, zmieniasz ich nazwy na wulgarne a następnie je usuwasz, mogę się pokusić o stwierdzenie, że mi zniszczyłeś kanał, lecz i tak i tak to było za mało, żeby go usunąć bo masz ujemne IQ, wszystko oczywiście bez mojej zgody

nie pomyślałeś chyba, że blaczek mi może kanał przekopiować i go odnowić, prawda?
Jestem za zbanowaniem

Mimo iż miał racje
Kiedy Blaczek dostanie degrada?
[Obrazek: tumblr_pdb1bzPZa11tx3w4ao1_500.gif]

Niedostępny
to jak z tym ub?

(14-05-2019, 19:26)erle napisał(a): XD
romecik

usuwasz moje podkanały, zmieniasz ich nazwy na wulgarne a następnie je usuwasz, mogę się pokusić o stwierdzenie, że mi zniszczyłeś kanał, lecz i tak i tak to było za mało, żeby go usunąć bo masz ujemne IQ, wszystko oczywiście bez mojej zgody

nie pomyślałeś chyba, że blaczek mi może kanał przekopiować i go odnowić, prawda?

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

dawaj mi dowody gdzie Ci usuwałem kanały. XD
żenada.

nic nie usuwałem Smile
Ban zostaje. Zamykam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości