• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[SKARGA] XP4TRIK
1. Nick w grze: XxMruczekxX
2. Nick osoby, na którą składasz skargę: XP4TRIK
3. Opis sytuacji: Pewnego dnia Patryk napisal mi na msg iż posiada x-raya, zgłosiłem to administracji. Został ukarany. Od tamtego czasu cały czas wyzywa mnie od konfidentów. Czasami czuję się prześladowany oraz gnębiony. Kiedy zginął mój kot i napisałem iż nie ma szacunku nawet dla osoby w żałobie zaczął wyzywać (z tego co ja zrozumiałem) mojego kota... Groził mi też banem oraz kłamał o rekrutacji.
4. Dowody: ScreenShoty
5. Data i godzina zdarzenia:
Zdarzenia odbywało się niemal codziennie (zawsze kiedy wbijałem na serwer) więc nie potrafię jej ustalić.
,,Śpieszmy się kochać ludzi,
tak szybko odchodzą..."
~Jan Twardowski 
Potwierdzam, bana temu panu lub muta chociaż
WNIOSEK SPRZECIWU

Wnioskuje o unieważnienie skargi użytkownika Polski_Kot

Po zapoznaniu się z wszystkimi materiałami dowodowymi, stwierdzam że takowa pseuda skarga jest próbą manipulacji ze strony oskarżającego na skutek braku wartościowych dowodów. Sama wiadomość o x-ray'u to był żart ponieważ była takowa, ale jeśli była by prawdziwa to pisanie komuś o takim czymś wiedząc że administracja ma podgląd wiadomości jest totalną głupotą. Biorąc pod uwagę Art. 54 - Zasada wolności poglądów i słowa, jest uprzywilejowywaniem do nazywania gracza XxMruczekxX konfidentem, sytuacją podobną jest : Jak ktoś maluje możemy przypuszczać że jest malarzem, jeśli ktoś konfidenci możemy go nazwać konfidentem, co określa tylko funkcję jaką spełnia w społeczeństwie nie jest to w żadnym kontekście obraźliwe. Przejdźmy dalej, stwierdzenie "hatfu na koty" nie jest brakiem szacunku tylko osobistą opinią na temat zwierząt (jego kot nie został w żaden sposób poniżony jak i sam użytkownik) . Zdanie że byłem na rekrutacji było prawdziwe bo na takowej byłem nigdzie nie napisałem że dotyczyła mnie. Kolejne zdanie że mu załatwię bana nie jest groźbą tylko informacją że może przyjechać mnie odwiedzić bo załatwię mu bana (autobus) , w tym momencie ukazany jest tylko jego brak edukacji. 

Załączone pliki Miniatury

Co do bana. Aktualnie "rżniesz głupa" gdyż bardzo dobrze wiesz o co chodziło. Co do obrazy mojej Filemony. Czuję się urażony tym iż napisaleś iż ona nie będzie mruczeć lecz tylko mój nick. Było to wredne. Sonwoar za xraya dał Ci bana na 4h i miałeś z nim rozmowę (więc nie kłam). Mam zamiar jeszcze porozmawiać na ten temat z Sonwoarem.
,,Śpieszmy się kochać ludzi,
tak szybko odchodzą..."
~Jan Twardowski 
Ojojoj, ktoś tu chyba nie wie jak działa prawo :o
Art. 190a KK
§ 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność,
podlega karze pozba­wienia wolności do lat 3.
[...]
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 następuje na wniosek pokrzywdzonego.
Art. 216KK
§ 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
[...]
Art. 212KK
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Biorąc pod uwagę twoje przytoczenie Art.54, to tak według ciebie jak to przytocze to "ja moge mowic wszystko, bo pisze tak" , jeżeli przypuszczasz że ktoś jest konfidentem a nie jesteś w 100% przekonany, to podchodzi pod zniesławienie przytaczając Art. 212KK i 216KK. Btw za to twoje "hatfu na koty" ci sie należy sam ban wg. mnie. Aktualnie "załatwie ci bana" jest groźbą, lecz nie karalną.
Gracz został ukarany przez moderatorkę @
iInspiracja
.
Mam nadzieję, że sytuacja się więcej na trybie nie powtórzy. Jeśli sytuacja ponownie będzie miała miejsce na trybie - kara w Tym przypadku będzie zwiększona.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości