• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Podanie
1. Imię: Robert
2. Wiek: 14
3. Nick w grze: Nope_72
4. Jak długo grasz na serwerze?: od listopada 2019
5. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na serwer?: 1-10 godzin (z naciskiem na 10)
6. Czy posiadasz sprawny, dobrze działający mikrofon?:jakżeby inaczej
7. Czy posiadasz wymagane programy?: oczywiście
8. Wymień minimum 5 komend przydatnych w roli Młodszego Moderatora: @ac-chat administracji /kick-wyrzuca gracza /vanish(v)-"ukrywa" na liście graczy /ban ip-banuje ip /chat on off clear-włącza/wyłącza/czyści czat /tp [nick]- teleportuje do gracza /seen-pokazuje aktywność gracza /tempban-ban czasowy 
/tempmute- wyciszenie czasowe WE: //set[id]-ustawia zaznaczone bloki //undo-cofa np.//set //redo-usuwa undo //copy-kopjuje obszar 
//paste-wkleja obszar //walls- ustawia ściany i jeszcze kilka komend na GoBrush
9. Czy byłeś/aś kiedykolwiek karany/a na serwerze? Jeżeli tak, podaj rodzaj kary oraz powód: zostałem wyciszony (chyba) na 15 minut za prowokacje spamu
10. Czy aktywnie udzielasz się na chacie i starasz się pomagać innym graczom?: na czacie nie jestem zbyt aktywny ale często pytam czy ktoś potrzebuje pomocy lub odpowiadam na pytania
11. Dlaczego akurat Ty chcesz zostać Młodszym Moderatorem?:"życie jest za krótkie" więc jak to mówił mój św. pamięci dziadek trzeba wszystkiego spróbować. Na serwerze gram dość długo i zdarzało się wiele sytuacji gdzie ktoś kogoś np. wyzywał więc chciałbym takim zdarzeniom zapobiegać lub komuś osobiście pomóc.
12. Parę zdań o sobie: Jestem Robert i w lutym skończyłem 14 lat. Na moment wstąpienia do administracji czekałem od pierwszego wejścia na server. Jestem człowiekiem trochę pracowitym a trochę leniwym różnie bywa. Staram się wszystkim pomagać. Uprawiałem wiele sportów ale teraz zatrzymałem się przy jednym (taniec towarzyski) co sprawia że potrawie wrócić do domu o 21 (ale tylko we wtorki. Obecnie na serwerze posiadam rangę MVIP ale nie wiem czy to coś zmienia. Ps nie zwracam zbytnio uwagi na ortografię więc przepraszam za wszystkie błędy.
13. Czy byłeś/aś już w administracji serwera BlueMC? Jeżeli tak, podaj tryb oraz rangę, którą posiadałeś/aś: nie
14. Czy aktualnie sprawujesz funkcję administratora innego serwera?: na starym komputerze byłem moderatorem servera [reklama] czy jakoś tak

Pozdrawiam
  Odpowiedz
Wiek +
Komendy +/-
Rozpisanie +
Wygląd podania -
Kary +/-
Czas na serwer +
Słabo, jak nie zwracasz uwagi na ortografię -

Jestem na NEUTRAL
Pomoc to moje drugie imię  Smile
  Odpowiedz
Wiek +
Czas na serwer +
Rozpisanie +
Komendy +/-
Kary +/-
Wygląd podania -
Ortografia -

Na NEUTRAL bliżej Tak
  Odpowiedz
Podanie nie wygląda zachęcająco, znam cię, lecz nie widzę byś pomagał. W końcu od tego jest Kidmod.
Jestem na Neutral

EDIT
Jestem na TAK

Sprawiedliwość to coś na czym polegam

Odpowiedz
NEUTRAL
Wiek+
Wygląd podania -
Rozpisane+
Szkoda że nie zwracasz uwagę na tak ważną rzecz jaka jest ortografia.

Pozdro
  Odpowiedz
i tak dzk wszystkim bo raczej się spodziewałem że wszyscy dadzą nie
  Odpowiedz
Neutral z nawet mocnym dociskiem na Nie
+ Wiek
- Rzadko sie udzielasz na czacie
-/+ komendy WE nie są potrzebne kidmoderatorowi tylko bardziej budowniczemu
- Przez jakies ok. 10 miesiecy mojego przebywania w adm pierwszy raz cie zauważyłem dopiero w Marcu tego roku.
[Obrazek: 5a74340d75845.jpg]
  Odpowiedz
( 3 godzin(y) temu)Ninja_Ognia napisał(a): Neutral z nawet mocnym dociskiem na Nie
+ Wiek
- Rzadko sie udzielasz na czacie
-/+ komendy WE nie są potrzebne kidmoderatorowi tylko bardziej budowniczemu
- Przez jakies ok. 10 miesiecy mojego przebywania w adm pierwszy raz cie zauważyłem dopiero w Marcu tego roku.

dopiero w lutym kupiłem rangę a wcześniej na czacie nie byłem aktywny wgl...
ogólnie jestem mało rozmowny ale mogę się zmienić
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości