• 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Przyjęte [Podanie] Pioruno
1. Imię: Michał
2. Wiek: 16 lat
3. Nick w grze: Pioruno 
4. Identyfikator discord: Pioruno#4526
5. Jak długo grasz na serwerze?: od października 2018 roku.
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na serwer?: 2-3h dziennie. Weekendy więcej.
7. Czy posiadasz sprawny, dobrze działający mikrofon?: Tak
8. Czy posiadasz wymagane programy?: Tak, TS3, oraz Discord.
9. Wymień minimum 5 komend przydatnych w roli Młodszego Moderatora:
-/tempmute <nick> <czas> <powód> - wyciszenie gracza na czas
-/kick <nick> <powód> - wyrzucenie gracza z serwera
-/v - niewidzialność
-/cc - czyszczenie czatu 
-/tp <nick> - teleportacja do gracza
10. Czy byłeś/aś kiedykolwiek karany/a na serwerze? Jeżeli tak, podaj rodzaj kary oraz powód: Jeszcze nie
11. Czy aktywnie udzielasz się na chacie i starasz się pomagać innym graczom?: Tak, staram się
12. Dlaczego akurat Ty chcesz zostać Młodszym Moderatorem?: Dlatego, że jestem osobą pomocną, ogarniętą, cierpliwą. Dobrze znam regulamin serwera. Gram już na serwerze prawie 2 lata z przerwami, więc niektórzy gracze, administracja mnie kojarzy. Czasami widuję graczy którzy potrzebują pomocy, to staram się im pomóc/wytłumaczyć. Tryb z nową edycją bardzo mi się spodobał. Dobry jestem z ortografii, szybko reaguje na chacie. Spełniam wszystkie wymagania na to stanowisko. Jako iż byłem kiedyś tutaj w administracji, to coś tam posiadam wiedzy. Mam nadzieje że się nadaje na to stanowisko.
13. Parę zdań o sobie: Jestem Michał, mam 16 lat. Pochodzę z województwa Ślaskiego. Teraz uczęszczam do Technikum. Jestem osoba pomocna, ogarnięta, miła. Interesuję się komputerami, Różnymi Sportami  oraz Rowerami. Nie wdaję się w konflikty/spiny, nie przeklinam i tak dalej. Miło i przyjaźnie jestem nastawiony do innych osób. Biorę przykład ze starszych oraz bardziej doświadczonych osób ode mnie, czasami zdarza mi się popełnić błędy, mimo to zawsze próbuje ich drugi raz nie powtórzyć. Z administracją i graczami mam dobre relacje, nie mam pomiędzy nimi żadnych sporów. Liczę na pozytywną ocenę podania <3 
14. Czy byłeś/aś już w administracji serwera BlueMC? Jeżeli tak, podaj tryb oraz rangę, którą posiadałeś/aś: Tak, byłem KidModem Creativa.
15. Czy aktualnie sprawujesz funkcję administratora innego serwera?: Nie
Wiek +
Wygląd podania ++
Rozpisanie ++
Komendy +
Doświadczenie +

Jestem na TAK
Pomoc to moje drugie imię  Smile
Twoje podanie zostało zaakceptowane. Życzę powodzenia w dalszej części rekrutacji.

[Obrazek: podanie-przyjete.png]
Pozdrawiamy, Ekipa BlueMC.
Hejka co tam  Tongue Tongue

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości