• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Odrzucone [PODANIE]Wiktoria131
1. Imię: Wiktoria

2. Wiek: 18
3. Nick w grze: Wiktoria131
4. Identyfikator discord: wiktoria131#4672
5. Jak długo grasz na serwerze?: grałam dawno, przestałam i teraz znowu wróciłam
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na serwer?: 3-6h
7. Czy posiadasz sprawny, dobrze działający mikrofon?: Tak posiadam
8. Czy posiadasz wymagane programy?: Tak posiadam Discorda i TS-a na komputerze i na telefonie
9. Wymień minimum 5 komend przydatnych w roli Młodszego Moderatora: /mute (wycisza gracza) /kick (kikuje z serwera) /cc (czyści czat) /tps lub /gs (sprawdzanie ilości TPS-ów) /tp (teleportaca do gracza) /v (niewidzialność i w grze i na tabie) 
10. Czy byłeś/aś kiedykolwiek karany/a na serwerze? Jeżeli tak, podaj rodzaj kary oraz powód: Nie byłam karana na żadnym serwerze
11. Czy aktywnie udzielasz się na chacie i starasz się pomagać innym graczom?: Tak, jak widzę że nikt nie odpowiada staram się napisać jakąś dobrą radę
12. Dlaczego akurat Ty chcesz zostać Młodszym Moderatorem?: Chciałabym się sprawdzić w takiej roli i nauczyć się czegoś nowego
13. Parę zdań o sobie: Koncze technikum informatyczne, uwielbiam zwierzęta, jestem maniakiem komputerowym(CS, minecraft i zajęcia poboczne) od praktycznie 7 roku życia, również programuje w javascript (ale nie jakoś zaawansowanie) .W wolnych chwilach tańcze,fotografuje i rysuje. Chętnie niosę pomoc innym i dosyć szybko się ucze. Mam też swoje minusy ale jestem osobą nieśmiała,spokojną i bardzo kolezenska.
14. Czy byłeś/aś już w administracji serwera BlueMC? Jeżeli tak, podaj tryb oraz rangę, którą posiadałeś/aś: Nie byłam
15. Czy aktualnie sprawujesz funkcję administratora innego serwera?: Nie sprawuje

Mam nadzieje że moje podanie jakoś wypadnie i że będę mogła nauczyć się czegoś nowego. Jakby były jakieś niedociągnięcia w podaniu proszę pisać na pewno odpowiem.  Smile
Wiek +
Rozpisanie +/-
Wygląd podania +/-
Komendy +

Jestem na NEUTRAL
Pomoc to moje drugie imię  Smile
Wiek oczywiście na +
Trochę za słabo rozpisany punkt 13, jeżeli go rozpiszesz moja ocena się zmieni na lepszą, więc +/-
Jak dla mnie czytelne +
Czasami widzę ciebie na czacie więc +/-
Jestem na NEUTRAL z naciskiem na tak (żeby było na tak, rozwiń punkt 13)
Powodzenia!

Edit: Zmieniam ocenę na tak, podpunkt 13 ładnie rozpisany Wink.
NEUTRAL/TAK
Rozpisz pkt 13

Podanie fajne, wymagania inne spełniasz

Pozdro
Podanie poprawione, jak ktoś ma jakieś wątpliwości lub chce żebym rozwinęła któryś temat to proszę pisać.
jestem na Tak

Wiek+
rozpisanie +
Czas na serwer +/-
Odrzucam twoją aplikację, powodem jest zbyt mała aktywność na czacie gry.

[Obrazek: podanie-odrzucone.png]
Pozdrawiamy, Ekipa BlueMC.
Hejka co tam  Tongue Tongue

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości