• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Odrzucone [Podanie] JasczurPl
    Exclamation Imię: Szymon 
Exclamation Wiek: 14  
Exclamation Nick w grze: JasczurPl
Exclamation ID Discord: Jaszczurek#5072
Czas gry na serwerze: Na serwerze gram od około miesiąca, ale zdecydowanie to jeden z najlepszych serwerów na jakicg grałem. <3
Czas na serwer: W tygodniu jestem w stanie poświęcić od 2 do 3 godzin, w weekendy od 4 do 6 
Mikrofon: Posiadam mikrofon na ogół dobrze działający 
Programy: Oba programy posiadam (na discordzie prowadziłem serwer mający około 800 członków)
 Komendy: /v- niewidzialność pod TAB i w grze,  /tempmute nick długość powód wyciszenia- wyciszenie danej osoby na dany okres czasu, /chat (clear/off/on)- wyczyszczenie, wyłączenie i włączenie czatu, /socialspy- widoczność msg innych graczy( prywatnych wiadomości), /kick - wyrzucenie z serwera
 Kary na innych serwerach: Nigdy mi się nie zdarzyło dostać żadnej kary( z tego na ile pamiętam). Staram się być zawsze uczciwy i miły dla innych użytkowników danych społeczności.
Pomoc innym graczom: Chętnie pomagam innym. Staram się być pomocny dla innych graczy. Często mniej doświadczeni użytkownicy serwera pytają się na czacie i proszą innych o pomoc. Jestem zawsze gotowy, żeby im pomoc. 
Dlaczego akurat ja?Byłem administratorem na dwóch serwerach i moderatorem na jednym. Zawsze staram się być pomocny i dążyć do ulepszania społeczności danego serwera.
 O sobie: Jestem Szymon i mam 14 lat.  Chodzę do 7 klasy. Z charakteru jestem miłą spokojną osobą. Potrafię cierpliwie na coś/kogoś czekać. Moje zainteresowania to gry komputerowe i nauka języków.  Moim hobby jest także piłka ręczna. 
 Administracja BlueMC.pl: Niestety jeszcze nie byłem, ale jest to moim "małym marzeniem. Chciałbym spróbować swoich sił i doświadczyć nowych przeżyć i sytuacji. <3 
 Administracja na innym serwerze: Ostatnią posługę jako administrator sprawowałem około rok temu. 
Wiek +/-
Komendy +/- (warto dodać /tempban)
Rozpisanie +
Wygląd podania +

Jestem na NEUTRAL z szansą na TAK
Pomoc to moje drugie imię  Smile
Na NEUTRAL/NIE

Nie pomagasz-
Wzór +/-
Wiek +/-
Podanie (wygląd) - - - przesadziłeś z dodatkami do tekstu: bold, italic, podkreślenie... Te kolorki...

Pozdro
Video 
(22-03-2020, 23:26)Queen_Kara napisał(a): Na NEUTRAL/NIE

Nie pomagasz-
Wzór +/-
Wiek +/-
Podanie (wygląd) - - -  przesadziłeś z dodatkami do tekstu: bold, italic, podkreślenie... Te kolorki...

Pozdro

Wiem właśnie, lekko przesadziłem z "upiększaniem" tekstu.
Odrzucam twoją aplikację, ponieważ samo podanie nie należy do najlepszych, oraz nie spełniasz kryterium wiekowego. Również nie kojarzę twojego nicku z chatu. A to co piszesz w rozwinięciu o 'cierpliwości' nie jest zbyt zgodne z prawdą ;D

[Obrazek: podanie-odrzucone.png]
Pozdrawiamy, Ekipa BlueMC.
Hejka co tam  Tongue Tongue

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości