• 3 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Odrzucone [PODANIE] x_Cake_x
Rainbow 

[PODANIE] x_Cake_x 

1. Imię: Franciszek
2. Wiek: 13 (W tym roku kończę 14)
3. Nick w grze: x_Cake_x
4. Jak długo grasz na serwerze?: 20 dni, 13 godzin
5. Ile czasu możesz poświęcić dziennie na serwer oraz TeamSpeak?: Weekendy z piątkiem mogę do 3/4 h , W tygodniu mogę mniej - ok 1/2h zależy czy, i ile mam zadane :p. (Ahh.. szkoła...)
6. Czy posiadasz sprawny, dobrze działający mikrofon?: Tak - posiadam sprawny mikrofon.
7. Czy posiadasz wymagane programy?: Tak - posiadam podane programy.
8. Wymień sześć komend przydatnych w roli Młodszego Moderatora: A) /kick {nick} {powód} B) /tempmute {nick} {czas} powód} C) /invsee {nick} D) /tp {nick} E) /cc F) /v
9. Czy byłeś kiedykolwiek karany na serwerze?:Niestety tak:  Mute za capslock ( ahh... ten /p chat xD) oraz ban na 30 min za wykorzystywanie błędów ... (Człowiek uczy się na błędach czyż nie ? xD).
10. Czy aktywnie udzielasz się na chacie i starasz się pomagać innym graczom?: Tak staram siępomagać i być miłym dla innych, a przemoc "pisemną" staram się ignorować lub grzecznie zwracać uwagę.
11. Czy jesteś zapoznany/a z regulaminem serwera ?: Tak - jestem zapoznany z regulaminem. 
12. Dlaczego akurat Ty chcesz zostać Młodszym Moderatorem?:  Chciałbym być  Młodszym Moderatorem ponieważ chciałbym pomóc serwerowi się rozwijać  a przy okazji  zapoznać się lepiej z 
graczami BlueMC !
13. Opisz siebie w sześciu zdaniach:  Jak już mówiłem nazywam się Franek i mam 13 lat. Lubie rysować i oczywiście grać w minecraft'a !  W minecraft'cie głownie interesuję się  budową ale od czasu do czasu działam coś z command-blockami . Wracając do rysowania to nie lubie rysowąć rzeczy z gotowych obrazków - nie sprawia mi to przyjemności.  Chodzę do szkoły podstawowej i jestem w 7 klasie ( nie jest to prosta klasa ale jakoś daje sobie radę Big Grin) I to chyba wszystko co najważniejsze o mnie ^^ !
14.  Czy byłeś już w administracji serwera BlueMC?:  Nie miałem jeszcze tego zaszczytu Big Grin
15. Czy aktualnie sprawujesz funkcję administratora innego serwera?: Stety lub niestety nie ^^ .
Wiek +/-
Rozpisanie +
Kary +/-
Jakoś Cię nie kojarzę -

Moja ocena: NEUTRAL
Pomoc to moje drugie imię  Smile
Kojarzę cię, bardzo ładnie budujesz, udzielasz się na czacie, Wiek na -, ale to chyba nie sprawia problemów. Jak byś był bardziej aktywny na czacie to będziesz miał duże szansę na dostanie się. Polecam też pisać skargi na discordzie i zapoznać się z Administracją Creative.
Jak na razie jestem na Neutral z przewagą na TAK

Sprawiedliwość to coś na czym polegam

Na Tak

Staz: +
Komendy: +
Pomagasz: +
Heart Old Sport  Heart  
Wiek +/-
Pomagasz +
Komendy +
Czas +

Poświecenie na serwer -
Chodzi mi o to że jestes tylko w weekendy a normalnie pon-pt cie nie ma

Ale jak narazie Neutral/Tak
[Obrazek: 5a74340d75845.jpg]
Bardzo fajne podanko, ja jestem na TAK. Powody wyżej ^^

Powodzenia
Wiek +/- ale myślę że wiek nie ma większego znaczenia w roli KidModa. Z chatu kojarzę cię bardzo dobrze, pomagasz często +. Poświęcenie na serwer -. Czas gry +. Rozpisałeś podanie ładnie +. Komendy podałeś przydatne ale tp... Do tp masz dostęp jako MVIP ale ok. Jestem na Tak
♡ Wiek +/-
♡ Komendy + 
♡ Pomagasz +
♡ Czas +

Na Tak

Powodzenia ♡
✦  ˚       .   ✦          .       ✦     ˚     . ✦  ˚  *  .   .    ✦  ˚ ✦  ˚     .        .    

[Obrazek: podanie-odrzucone.png]
Pozdrawiamy, Ekipa BlueMC.
[Obrazek: tenor.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości