• 7 głosów - średnia: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Przyjęte Xapof295
1. Imię: Jan

2. Wiek: 14

3. Nick w grze: Xapof295

4. Jak długo grasz na serwerze?: jeśli się nie mylę to od wakacjami (zmieniłem nick dlatego nie pamiętam)

5. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na serwer?: to zależy od dnia ale myślę ze od 1-3h ,a w
 weekendy dłużej

6. Czy posiadasz sprawny, dobrze działający mikrofon?: myślę że tak

7. Czy posiadasz wymagane programy?: tak

8. Wymień minimum 5 komend przydatnych w roli Młodszego Moderatora:
/kick - wyrzuca gracza
/v - vanish(niewidzialność)
/ban-ip - ban na ip
/c on/off- włączenie/wyłączenie chatu
/sm - szybki mut
/tempmute - wyciszenie na jakiś czas (Edytowałem bo wcześniej miałem ban-ip)

9. Czy byłeś/aś kiedykolwiek karany/a na serwerze? Jeżeli tak, podaj rodzaj kary oraz powód: tak, za flood, jeśli jeszcze za coś to przepraszam ale nie pamiętam  Sad

10. Czy aktywnie udzielasz się na chacie i starasz się pomagać innym graczom?:jeśli mnie nikt nie wyprzedzi to tak

11. Dlaczego akurat Ty chcesz zostać Młodszym Moderatorem?:ponieważ ostatnio ludzie się ciągle obrażają pod nieobecnością administracji
12. Parę zdań o sobie:
Hej jestem Janek mam 14 lat.Lubie grac na instrumentach i w minecraft'a. w minecrafcie interesuje się note blockami i command_blockami. jeśli chodzi o granie na instrumentach , gram na fortepianie i flecie . chodzę jeszcze do szkoły , jestem w 8 klasie.
to chyba tyle jeśli chodzi o mnie  Smile

13. Czy byłeś/aś już w administracji serwera BlueMC? Jeżeli tak, podaj tryb oraz rangę, którą posiadałeś/aś:
nie, nie byłem

14. Czy aktualnie sprawujesz funkcję administratora innego serwera?:
nie
Wiek +
Czas na serwer +
Komendy +/-
Rozpisanie -
Wygląd podania -

NIE, ale bliżej NEUTRAL
Pomoc to moje drugie imię  Smile
Na NEUTRAL ale generalnie jeżeli chcesz bardziej precyzyjnie to na NIE.
Wygląd podania na pewno idzie na -. Wiek to + Czas gry OKEJ. O tekście już pisałalam ale chciałam dodać jeszcze ze nie jest to rozpisane. Komendy nie najlepsze (-) Ogólnie to prawie zawsze jest minimum z minimum, a Ty prawidłowych po dałeś tylko 4.

Pozdrawiam
Na Nie
Czas gry + Ale rozpisanie... (-) Wygląd podania.. Ciężko się je czyta (-). KidMod nie ma dostępu do ip-bana, mało komend podałeś (-) Czas gry tak +/-
Na Nie

Komendy: + / -
Rozpisane: -
Pomagasz: -
Heart Old Sport  Heart  
Jestem na TAK

Komendy: +/-
Rozpisanie: -
Zgłaszasz: +

Sprawiedliwość to coś na czym polegam

♡ Komendy +/-
♡ Wiek +
♡ Rozpisanie -
♡ Pomoc graczom -

Na Nie
✦  ˚       .   ✦          .       ✦     ˚     . ✦  ˚  *  .   .    ✦  ˚ ✦  ˚     .        .    
Może warto byłoby rozpisać bardziej podanie?  Wink
[Obrazek: tenor.gif]
(21-03-2020, 01:32)sheerio napisał(a): Może warto byłoby rozpisać bardziej podanie?  Wink

mówisz i masz  Wink

[Obrazek: podanie-przyjete.png]
Pozdrawiamy, Ekipa BlueMC.
[Obrazek: tenor.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości