• 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Odrzucone [Podanie] Kremkowy
x

1. Imię:
Denis

2. Wiek:
14

3. Nick w grze:
Kremkowy

4. Jak długo grasz na serwerze?:
około pięć tygodni (wiem że mało)

5. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na serwer?:
Jestem w stanie poświęcić W tygodniu od 2h do 6h, a w wekkend ok, 3-7h dziennie
Ale że mamy teraz zamknięte wszystkie szkoły będę częściej na serwerze obstawiam tak od 4h do 8h dziennie

6. Czy posiadasz sprawny, dobrze działający mikrofon?:
Tak posiadam sprawny mikrofon,mam w zamiarach kupić nowy ale ten zarazie spełnia swoje wymagania

7. Czy posiadasz wymagane programy?:
Posiadam wszystkie programy od wymaganych do Skype, AnyDesk, TeamViver

8. Wymień minimum 5 komend przydatnych w roli Młodszego Moderatora:
Daje bana-/ban
ban na ip-/ban-ip
 Wyrzuca gracza z servera-/kick
tempban daje bana na pewny czas-/tempban
 tempmute wycisza pewnego gracza na pewny czas-/tempmute
Komedy na czat /off, /on, /cc

Stajemy się nie widizalni-/v 
teleportacja do gracza-/tp
Chat [email protected]
Więcej komend mg podać na pw albo coś
Bo nie wiem czy mam podawać wanda itp.

9. Czy byłeś/aś kiedykolwiek karany/a na serwerze? Jeżeli tak, podaj rodzaj kary oraz powód:Nie nie byłem karany

10. Czy aktywnie udzielasz się na chacie i starasz się pomagać innym graczom?:Tak jestem aktywny,pomagam

11. Dlaczego akurat Ty chcesz zostać Młodszym Moderatorem?:
Więc nie będę pierwszy raz w administracji ogarniam komedy lecz muszę je powtórzyć "Nie chcę kłamać jeżeli nie chciał bym się dostać do Administracji servera nie pisałbym tego tkz.Podania" (Nie wiem jak się tu rozpisać) Confused  

12. Parę zdań o sobie:Hej mam na imię Denis interesuję się Komputerami, Rowerami oraz motorami. Od czasu do czasu sobie zakładam nowe części do roweru. Jestem miły i uprzejmy, nie przeklinam. Na co dzień chodzę do szkoły najczęściej od 8 do 13:45. Nie gram tylko w MC maniaczę też w inne gry Fs 19, MTA, LOL, a od czasu do czasu pogrywam sobie w Word Of Tanks. Ostatnio zobaczyłem taki fajny bonus u pewnego Youtube'ra który pozwala na darmowy Status premium oraz czołg. Nie kiedy nagrywam sobie odcinki z różnych gierek takich jak Mc oraz Fortnite, Zacznę też nagrywać Minecraft ale mam pewien problem w mikrofonie mam duże szumy i to przeszkodziło mi w dalszym nagrywaniu, zbieram na nowy mikrofon NC-Novox dużo osób polecało mi tą firmę więc jak zdobędę mikrofon to będą odcinki z servera oraz live. Mam też media społecznościowe które mogę się przydać do porozumiewania się z administracją tego servera Facebook-Messenger. Ostatnio zainteresował mnie jeden fakt a czemu by tak tu nie powrócić do grania w minecraft i dostać się do administracji po jedno miesięcznej przerwie, myślałem już nad tym dawno "czemu by tak znów nie powrócić do administracji" po pewnym czasie stwierdziłem że to dobry pomysł. A więc tak Jeżeli się dostanie nie będę pierwszy raz w administracji servera ogarniam komędy. Marzą mi się 2 rzeczy "Dostać się do administracji oraz wbić na youtube 1k subskrybcji". Czasami popełniam błędy ortograficzne lecz myślę że to nie wpłynie bardzo na rekrutację. A więc tak w MC Będę na służbie ok od 2h do 8h a na discordzie aktywny od 4h do 9h.

13. Czy byłeś/aś już w administracji serwera BlueMC? Jeżeli tak, podaj tryb oraz rangę, którą posiadałeś/aś:
Nie nie byłem

14. Czy aktualnie sprawujesz funkcję administratora innego serwera?:
Nie (Miałem swój server ale stwierdziłem poco mam go trzymać administracja upadła)
function googleTrButton8580296988025398() { var el = new google.translate.TranslateElement({ pageLanguage: "auto", includedLanguages: "pl", layout: google.translate.TranslateElement.InlineLayout.HORIZONTAL, autoDisplay: false, multilanguagePage: true, floatPosition: 0 }); el.showBanner(false); var data = {action: "goog-loaded", lang: "pl"}; window.postMessage(data, "*"); }
[Obrazek: translate_24dp.png]
Original text

Contribute a better translation

Wiek +
Komendy +/-
Rozpisanie +/-
Wygląd podania +/-

NIE z szansą na NEUTRAL
Pomoc to moje drugie imię  Smile
Na Nie
WIek +
Komendy - KidMod nie ma dostępu do /ban-ip do /tp masz dostęp jako mvip.
Rozpisanie +/-
Pierwszy raz cię widzę na serwerze
Wygląd podania +/-.
Poprawiłeś punkt 11 Smile
Jestem na nie
Złamałeś regulamin podczas kandydatury

Sprawiedliwość to coś na czym polegam

Na Nie

Łamiesz Regulamin podczas Kandydatury.
Heart Old Sport  Heart  
(18-03-2020, 15:44)BArtekk909 napisał(a): Na Nie
WIek +
Komendy -  KidMod nie ma dostępu do /ban /tempban /ban-ip  do /tp masz dostęp jako mvip.
Rozpisanie +/-
Wygląd podania +/-.
Punkt 11? To co napisałeś nie ma większego sensu.

Ma dostęp do /tempban Smile

///
Jestem na NIE powody wyżej^^
(19-03-2020, 20:23)Queen_Kara napisał(a):
(18-03-2020, 15:44)BArtekk909 napisał(a): Na Nie
WIek +
Komendy -  KidMod nie ma dostępu do /ban /tempban /ban-ip  do /tp masz dostęp jako mvip.
Rozpisanie +/-
Wygląd podania +/-.
Punkt 11? To co napisałeś nie ma większego sensu.

Ma dostęp do /tempban Smile

///
Jestem na NIE powody wyżej^^
Już poprawiłem ^^

[Obrazek: podanie-odrzucone.png]
Pozdrawiamy, Ekipa BlueMC.
[Obrazek: tenor.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości