• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Odrzucone Dratini14
1. Imię: Dawid
2. Wiek: 17 (16.08.2002)
3. Nick w grze: Dratini14
4. Jak długo grasz na serwerze? [/playtime]: 26 godzin
5. Ile czasu możesz poświęcić dziennie na serwer oraz TeamSpeak?: 2-3 godziny
6. Czy posiadasz sprawny, dobrze działający mikrofon? [Tak/Nie]: Tak
7. Czy posiadasz wymagane programy? [Tak/Nie]: Tak
8. Wymień sześć komend przydatnych w roli Młodszego Moderatora: /tempmute /tempban /kick Niestety więcej nie pamiętam,nie miałem styczności z taką funkcją na serwerze.
9. Czy byłeś/aś kiedykolwiek karany/a na serwerze? Jeżeli tak, podaj rodzaj kary oraz powód: Tak, mute za obrażanie Norberta Gierczaka. Postaram się aby to się już nie powtórzyło.
10. Czy aktywnie udzielasz się na chacie i strasz się pomagać innym graczom? [Tak/Nie]: Tak
11. Czy jesteś zapoznany/a z regulaminem serwera [Tak/Nie]: Tak
12. Dlaczego akurat Ty chcesz zostać Młodszym Moderatorem?: Ponieważ, chciałbym pilnować porządku na chat'cie. Lubie i chciałbym pomagać innym jeżeli jest taka potrzeba. Dobrze dogaduję się z innymi oraz nienawidzę spamu i nieporządku na chat'cie.
13. Opisz siebie w w sześciu zdaniach: Miły, pewny siebie, stawiający na swoim (jeżeli jestem tego pewien) oraz uczciwy. Dobrze się dogaduje z innymi. Interesuje się muzyką, jeżdżę na rowerze. Mam dystans do siebie oraz oczekuję tego od innych. Lubię czary humor, lecz inne też mi odpowiadają.
14. Czy byłeś/aś już w administracji serwera BlueMC? Jeżeli tak, podaj tryb oraz rangę, którą posiadałeś/aś: Nie
15. Czy aktualnie sprawujesz funkcję administratora innego serwera? [Tak/Nie]: Nie
Jestem na NEUTRAL z naciskiem na NIE

Generalnie to kar masz mało, wymagania wiekowe spełniasz, ALE
- nie widziałem żebyś kiedykolwiek pomagał
- nie wiem ile grasz, gdyż nie podałeś /playtime, a ja mam problem ze sprawdzeniem tego :o
- komend jest mało
- do tego podpadłeś mi dzisiaj obrażając mnie Smile

Spróbuj wpisać ile masz tego /playtime, ale raczej nie zmieni to mojego zdania.
(15-02-2020, 00:48)JaycobGamer napisał(a): Jestem na NEUTRAL z naciskiem na NIE

Generalnie to kar masz mało,  wymagania wiekowe spełniasz, ALE
- nie widziałem żebyś kiedykolwiek pomagał
- nie wiem ile grasz, gdyż nie podałeś /playtime, a ja mam problem ze sprawdzeniem tego :o
- komend jest mało
- do tego podpadłeś mi dzisiaj obrażając mnie Smile

Spróbuj wpisać ile masz tego /playtime, ale raczej nie zmieni to mojego zdania.

Napisałem już /playtime, lecz sprawdzałeś moje podanie akurat jak dodawałem czas gry, gdyż o tym zapomniałem i tego nie zauważyłem.
Nie przypominam sobie żebym cię obrażał, jeżeli taka sytuacja miała miejsce to przepraszam, oraz pomagałem kilku osobom jednocześnie zarabiając na tym lecz ceny nie były wysokie, wręcz były niskie.
NEUTRAL
Wiek+
Komendy +/-
Rozpisane+
/playtime +/- minimum masz, ale mogłeś trochę więcej pograć...

Pozdro
[Obrazek: tenor.gif]
(15-02-2020, 10:09)Queen_Kara napisał(a): NEUTRAL
Wiek+
Komendy +/-
Rozpisane+

Pozdro

Niestety nie mogłem więcej pograć, gdyż te 26 godzin na serwerze zrobiłem w 3-4 dni. A o tym serwerze także dowiedziałem się 3-4 dni temu.
(15-02-2020, 14:04)Dratini14 napisał(a):
(15-02-2020, 10:09)Queen_Kara napisał(a): NEUTRAL
Wiek+
Komendy +/-
Rozpisane+

Pozdro

Niestety nie mogłem więcej pograć, gdyż te 26 godzin na serwerze zrobiłem w 3-4 dni. A o tym serwerze także dowiedziałem się 3-4 dni temu.

No... nie mogłeś ale teraz możesz. Na serwerze musisz mieć konto zarejestrowane od min. 14 dni wiec niestey ale nie dostaniesz się raczej ponieważ jest to zapisane w wymaganiach
[Obrazek: tenor.gif]
Jestem na nie bo osobiście nie widzę byś się udzielał na chatcie może karany nie byłeś dużo razy ale ty po prostu jesteś a nie pomagasz ludzią nie wiem czy kiedykolwiek widziałem byś coś pomógł Wink
(15-02-2020, 18:20)Wniak napisał(a): Jestem na nie bo osobiście nie widzę byś się udzielał na chatcie może karany nie byłeś dużo razy ale ty po prostu jesteś a nie pomagasz ludzią nie wiem czy kiedykolwiek widziałem byś coś pomógł Wink

Staram się pomagać, też nie zawsze mogę, także rzadko widzę żeby ktoś pisał o pomoc. :/
Skoro grasz 4 dni i już chcesz range to oznacza że nie znasz tego serwera
Wymagania
- Minimum 15 lat
- Przegrane 48 godzin na serwerze
- TeamSpeak oraz Discord
- Sprawny mikrofon
- Konto zarejestrowane na serwerze co najmniej 14 dni
- Podstawowa znajomość komend administracyjnych oraz mechaniki gry
- Kultura osobista

[Obrazek: NEtA0Px.png]
Twoje podanie zostało odrzucone!.
Pozdrawiamy, Ekipa BlueMC.