• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Odrzucone [PODANIE] Wikiolo
1. Imię: Wiktor
2. Wiek: 12
3. Nick w grze: Wikiolo
4. Jak długo grasz na serwerze? [/playtime]: 22 dni 17 godzin na caveblocku
5. Ile czasu możesz poświęcić dziennie na serwer oraz TeamSpeak?: około 5 godzin. Gram odrazu po szkole
6. Czy posiadasz sprawny, dobrze działający mikrofon? [Tak/Nie]: Tak
7. Czy posiadasz wymagane programy? [Tak/Nie]: Tak
8. Wymień sześć komend przydatnych w roli Młodszego Moderatora: /sm /seen /tempmute /tempban /tp /kick @ac
9. Czy byłeś/aś kiedykolwiek karany/a na serwerze? Jeżeli tak, podaj rodzaj kary oraz powód: o ile pamiętam to 2x spam i 1x proszenie o range i 1x proszenie o event
10. Czy aktywnie udzielasz się na chacie i strasz się pomagać innym graczom? [Tak/Nie]: Tak
11. Czy jesteś zapoznany/a z regulaminem serwera [Tak/Nie]: Tak
12. Dlaczego akurat Ty chcesz zostać Młodszym Moderatorem?: Gram praktycznie tylko na caveblocku bluemc, często zdarza się że na serwerze nie ma żadnego administratora, i w momencie kiedy coś się dzieje wysyłam screeny do administracji.
13. Opisz siebie w w sześciu zdaniach: Jak już pisałem mam na imie Wiktor i mam 12 lat. Interesuje się informatyką i fotografowaniem. Bardzo lubię motoryzację i oczywiście grę na komputerze. Ze sportów to bardzo lubię lekkoatletykę i kolarstwo. Moim zdaniem jestem dość dojrzały.
14. Czy byłeś/aś już w administracji serwera BlueMC? Jeżeli tak, podaj tryb oraz rangę, którą posiadałeś/aś: NIe
15. Czy aktualnie sprawujesz funkcję administratora innego serwera? [Tak/Nie]: Nie
NEUTRAL, z naciskiem na nie

Podanie ładne, generalnie spoko, ale nie spełniasz wymagań wiekowych. Do kar nie mam zastrzeżeń bo jest ich mało. Tylko ten wiek, niestety brakuje do minimalnych wymagań.

Pozdro Wink
Minusem jest jak najbardziej wiek ale mogę żec że jest pomocny gdyż sam wiem jaki jest i sprawia wrażenie ogarniętego i często widze że pomaga ludzią, komendy na plus, końcowa ocena? Dałbym szansę Smile

[Obrazek: NEtA0Px.png]
Twoje podanie zostało odrzucone!.
Pozdrawiamy, Ekipa BlueMC.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości