• 5 głosów - średnia: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Odrzucone [Podanie] Stworek2415
1) Imię:Jakub

2) Wiek:13 Lat

3) Nick w grze:Stworek2415

4) Czy posiadasz konto Minecraft PREMIUM?:Tak posiadam

5) Ilość przegranych na serwerze godzin (/ontime):trudno mi powiedzieć, ale coś około 5-6 dni

6) Jaką ilość czasu jesteś w stanie poświęcić DZIENNIE serwerowi?: Na tygodniu 2h-4h W weekendy od 4h do 6h.

7) Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz wymagane programy?: Posiadam

8) Wymień kilka komend (minimum 5) które według Ciebie mogą przydać się w pełnieniu funkcji Mł. Moderatora:
/tempmute - Komenda pozwala na wyciszenie gracza jesli zlamal regulamin.
/tempban - Komenda pozwala na zbanowanie gracza za zlamanie regulaminu.
/sm - Komenda pozwala na szybkie ukaranie użytkownika.
/warn - Komenda pozwala na ostrzeżenie gracza np. za caps locka, flood itp.
/clear chat albo /cc - Komenda pozwala na wyczyszczenie chatu jesli pojawia sie reklama serwera, kanalu itp.

9) Czy byłeś/aś karany/a na serwerze? Jeżeli tak, to za co?Trudno mi powiedziec sporo tego bylo, kilkanaście  banow za cheaty, wspomagacze z tego co pamietam a tak to same warny i muty za capsa, obraze, wulgaryzmy

10) Czy jesteś aktywny/a na czacie gry, oraz czy starasz się udzielać odpowiedzi na zadawane przez innych graczy pytania?: Jestem aktywny na chacie rowniez odpowiadam na pytania.

11) Czy jesteś zapoznany/a z aktualnym regulaminem serwera BlueMC?: Jestem zapoznany

12) Dlaczego akurat Ciebie mielibyśmy wybrać na to stanowisko?:wydaje mi sie ze jestem odpowiednia osoba na to stanowisko

13) Opisz siebie w minimum sześciu zdaniach:3.Nazywam sie Jakub. W wolnym czasie lubie jezdzic na rowerze,  Wychodze 3 razy dziennie z psem. Lubie grac w gry typu minecraft, valorant, cs go i w amonga. Uwielbiam Słuchać Muzyki, Pisać ze znajomymi. Przez ostatnie 6 miesiecy zmienilem sie nie do poznania. Interesuje sie zawodem stolarza jak i rowniez kolarstwem

14) Czy byłeś/aś już w administracji serwera BlueMC? Jeżeli tak, podaj tryb oraz rangę, którą posiadałeś/aś:
Nie bylem w Administracji.
15) Czy posiadasz doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji?:Niestety nie
16) Czy jesteś aktualnie w administracji innego serwera?:Nie

Życzę miłego dnia/miłej nocy  Smile
na nie
- toksycznosc w stosunku do innych graczy Smile
- jako kidmod powinienes byc aktywny na serwerze, a zazwyczaj tylko afczysz malo odpowiadasz na pytania, ktore zadaja gracze
+ komendy
- bany za cheaty, wspomagacze, wulgi, obrazy, no troche slabo jak piszesz podanie na kidmoda.
- podaj argumenty dlaczego niby to ty jestes ta "odpowiednia" osoba na to stanowisko a nie piszesz krotko co ty sadzisz.
+ mc premium
+/- ontime bo wiekszosc to afk.

pozdrawiam jakze cieplutko <3
Nie jestem przekonany do Twojej kandydatury. Masz przepotężną historię kar oraz nie spełniasz wymagania wiekowego. Na dzień dzisiejszy podanie odrzucam. Jeżeli serio uważasz, że się zmieniłeś to po takiej historii kar musisz się bardziej postarać aby oczyścić swój wizerunek na serwerze.

[Obrazek: podanie-odrzucone.png]
Pozdrawiamy, Ekipa BlueMC.
Hejka co tam  Tongue Tongue

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości