• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[podanie] Maja_kaja
1) Imię: Anna
2) Wiek: 15
3) Nick w grze: Maja_kaja
4) Czy posiadasz konto Minecraft PREMIUM?: Tak, posiadam konto premium
5) Ilość przegranych na serwerze godzin (/ontime): 1 dzień i 1h
6) Jaką ilość czasu jesteś w stanie poświęcić DZIENNIE serwerowi?: w tygodniu 4-6h, w weekent 7-8
7) Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz wymagane programy?: Tak, posiadam
8) Wymień kilka komend (min. 5) które według Ciebie mogą przydać się w pełnieniu funkcji Mł. Moderatora:
/chat clear - czyszczenie chatu
/warn (nick) powód - ostrzeżenie
sm (nick) powód - mutowanie
/tempmute (nick) czas powód - czasowe wyciszenie
/tempban (nick) - czasowy ban
9) Czy byłeś/aś karany/a na serwerze? Jeżeli tak, to za co?: Nie byłam nigdy karana.
10) Czy jesteś aktywny/a na czacie gry, oraz czy starasz sięudzielać odpowiedzi na zadawane przez innych graczy pytania?: Udzielam się na chacie i odpowiadam na graczy pytania.
11) Czy jesteś zapoznany/a z aktualnym regulaminem servera BlueMC?: Tak, jestem
12) Dlaczego akurat Ciebie mielibyśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ  lubię pomagać innym, oraz lubię poznawać nowe osoby. I dużo spędzam czasu na tym serverze. 
13) Opisz siebie w minimum sześciu zdaniach: Mam na imię Anna, mam 15 lat. Idę aktualnie do 1 liceum. Moimi zainteresowaniami jest gra na pianinie i granie w gry. Jestem odpowiedzialna i dotrzymuję obietnic.  Lubię pomagać innym i poznawać nowych ludzi. Gram w gry takie jak: Minecraft, Valorant, LOL, Fortnite i The Sims 4.
14) Czy byłeś/aś już w administracji servera BlueMC? Jeżeli tak, podaj tryb oraz rangę, którą posiadałeś/aś: Nie, nie byłam.
15) Czy posiadasz doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji?: Byłam kiedyś moderatorem na innym serverze, ale server się skończył. Więc jakieś doświadczenie mam.
16) Czy jesteś aktualnie w administracji innego serwera?: Nie
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości