• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podanie octopedal
1) Imię: robercik uwu
2) Wiek: legalnosc osiągnięta juz dawno
3) Nick w grze: octopedal
4) Czy posiadasz konto Minecraft Premium?: pewnie ze
5) Czas przegrany na trybie: przegrałem tam zycie
6) Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić serwerowi?: wystarczajaco malo
7) Czy posiadasz wymagane programy i mikrofon?: Tak jestem dumnym użytkownikiem linuksa
8) Wymień minimum 5 komend przydatnych w pełnieniu roli młodszego moderatora: szanujmy sie
9) Czy byłeś/aś karany/a na serwerze? Jeśli tak to za co?: Tak, btw wy macie dostep do takich rzeczy nie ja xd
10) Czy jesteś aktywny/a na czacie, oraz czy starasz się odpowiadać na pytania graczy?: tak, zawsze pozdrawiam serdecznie matke każdego gracza
11) Czy zapoznałeś/aś się z z aktualnym regulaminem serwera?:  zeby zasady lamac to trzeba je znać
12) Napisz 5-6 zdań o sobie: hejcia jestem robercik ogolni lubie grac w mc i silowni tez spoko. Jak sie nudze to odwiedzam wasz serdeczny serwer żeby zostawić pomnik genitaliow
13) Dlaczego akurat Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: nikogo innego nie ma na tym martwym trybie lol
14) Czy byłeś/aś już w administracji BlueMC? Jeśli tak, podaj tryb i rangę, jaką posiadałeś/aś: zmarnowałem 1.5 roku w kidmodzie
15) Czy posiadasz doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji?: tak bylem najlepszy
16) Czy obecnie jesteś w administracji innego serwera?: nei
  Odpowiedz
Photo 
Super kochany wnuczku ci wyszło Big Grin Big Grin trzymaj tak dalej!! Blush Blush Blush Przesyłam całuski Heart Heart Heart Heart Heart 

Heart Heart 
  Odpowiedz
Bardzo Dobrze napisane, oby więcej takich było  Smile Wink Cool

brawo  Heart
[Obrazek: GlrOUBtKBilqs3JUPUEECmm77kX6cczM.jpeg]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości