• 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Przyjęte [podanie]propotyk123
1) Imię: Daniel
2) Wiek: 15
3) Nick w grze: propotyk123
4) Czy posiadasz konto Minecraft PREMIUM?: Tak, posiadam
5) Ilość przegranych na serwerze godzin (/ontime): 1 dzień i 16H
6) Jaką ilość czasu jesteś w stanie poświęcić DZIENNIE serwerowi?: w tygodniu 2-3h, natomiast w weekend 3-4h
7) Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz wymagane programy?: Tak, posiadam
8) Wymień kilka komend (minimum 5) które według Ciebie mogą przydać się w pełnieniu funkcji Mł. Moderatora:
/sm nick powód - szybkie mutowanie
/warn nick powód - nadawanie ostrzeżeń 
/tempban nick czas powód - czasowe nałożenie bana 
/chat clear - czyszczenie chatu 
/tempmute nick czas powód - czasowe nadawanie wyciszenia
9) Czy byłeś/aś karany/a na serwerze? Jeżeli tak, to za co?: niestety otrzymałem kilka mutow, a także dostałem raz  bana za cheaty
10) Czy jesteś aktywny/a na czacie gry, oraz czy starasz się udzielać odpowiedzi na zadawane przez innych graczy pytania?: Tak, udzielam się na chacie i odpowiadam na pytania graczy
11) Czy jesteś zapoznany/a z aktualnym regulaminem serwera BlueMC?: Tak, jestem
12) Dlaczego akurat Ciebie mielibyśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ, jestem aktywnym użytkownikiem, staram się pomagać gracza, a także jestem otwarty na poznawanie nowych osób
13) Opisz siebie w minimum sześciu zdaniach: Mam na imię Daniel mam 15 lat. Chodzę do 8 klasy podstawówki i interesuje grami. Mam duże poczucie humoru,  jestem pomocny. Staram się rzetelnie wypełniać wszystkie  przydzielone mi obowiązki. Lubię się integrować z innymi i poznawać nowych ludzi. Gram głównie w minecraft ale również czasami też gram w planszówki.
14) Czy byłeś/aś już w administracji serwera BlueMC? Jeżeli tak, podaj tryb oraz rangę, którą posiadałeś/aś: Nie
15) Czy posiadasz doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji?: Nie mam doświadczenia ale mam nadzieje że to nie problem
16) Czy jesteś aktualnie w administracji innego serwera?: Nie
No więc tak
Na plus wiek, ontime, komendy, praktycznie brak kar

Co do minusów to mało widzę cię na czacie

Podsumowując jestem na TAK
Taki Neutral z dociskiem na Tak

Jedynie moge sie przyczepić do kar z cheatami i tak jak mój poprzednik wyżej mało Ciebie zauwazam na czacie
[Obrazek: 5a74340d75845.jpg]
Jestem nastawiona neutralnie z naciskiem na tak.

Z plusów na pewno jest wiek, ontime, czas który jesteś w stanie poświęcić na serwer oraz znajomość komend.

Natomiast z minusów - w ostatnim czasie trochę otrzymanych kar, ale mam nadzieję że te sytuacje nie będą się już powtarzać. Mile widziana będzie również większa aktywność na czacie pod kątem pomocy dla graczy.
Zapraszam na rekrutację głosową jutro (20.03.2022r) naq godzinę około 20-21.
Hejka co tam  Tongue Tongue

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości