• 6 głosów - średnia: 1.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie [Podanie] Biedak_jpg
1. Imię: Kuba
2. Wiek: 15
3. Nick z gry: Biedak_jpg
4. Identyfikator Discord: Biedak#5919
5. Jak długo grasz na serwerze: Prawie rok.
6. Ile czasu możesz poświęcić dziennie na serwer?: 4-5 godzin, w weekendy ok 6-7. Oczywiście zależy od dnia.
7. Czy posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku?: Tak, byłem budowniczym na 2 innych serwerach.
8. Wymień minimum 5 komend z pluginów takich jak WorldEdit oraz VoxelSniper lub innych: //cyl [ID] [rozmiar], //set #simplex[liczba] [blok], //sphere [ID] [rozmiar], //mask [ID], //copy, //paste -a, //rotate %
9. Numer działki z budowlą na trybie Creative: /p v Biedak_jpg 3, 57;56
11. Dlaczego akurat Ty chciał(a) byś zostać Budowniczym?: Ponieważ myślę że mógłbym odciążyć
innych budowniczych. Pod moim kątem, myślę również że połączenie kilku stylów, daje piękny efekt.
12. Opisz siebie w kilku zdaniach: Jestem osobą sympatyczną, staram się pomóc każdemu jak tylko mogę. Lubie czytać powieści przygodowe, rozwiązywać zagadki. Nie lubię patrzyć na czyjąś krzywdę. Lubie odkrywać nowe rzeczy.
13. Czy sprawujesz funkcję administratora innego serwera?: Nie
14. Czy byłeś/aś karany/a na serwerze? Jeżeli tak, podaj rodzaj kary oraz powód: Tak byłem niestety karany, za fly które mi skończyło a tego nie zauważyłem, lecz nie zostałem wyrzucony z serwera tylko zabanowany.
Dziękuje za każda opinie, zła czy dobrą.
Heart Big Grin Heart
  Odpowiedz
Tak
budowniczych nigdy za dużo
dość ładna budowla
Doświadczony chłopak
aktywny na serwerze

-jesteś biedak
  Odpowiedz
(12-12-2021, 18:21)Biedak_jpg napisał(a):
1. Imię: Kuba
2. Wiek: 15
3. Nick z gry: Biedak_jpg
4. Identyfikator Discord: Biedak#5919
5. Jak długo grasz na serwerze: Prawie rok.
6. Ile czasu możesz poświęcić dziennie na serwer?: 4-5 godzin, w weekendy ok 6-7. Oczywiście zależy od dnia.
7. Czy posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku?: Tak, byłem budowniczym na 2 innych serwerach.
8. Wymień minimum 5 komend z pluginów takich jak WorldEdit oraz VoxelSniper lub innych: //cyl [ID] [rozmiar], //set #simplex[liczba] [blok], //sphere [ID] [rozmiar], //mask [ID], //copy, //paste -a, //rotate %
9. Numer działki z budowlą na trybie Creative: /p v Biedak_jpg 3, 57;56
11. Dlaczego akurat Ty chciał(a) byś zostać Budowniczym?: Ponieważ myślę że mógłbym odciążyć
innych budowniczych. Pod moim kątem, myślę również że połączenie kilku stylów, daje piękny efekt.
12. Opisz siebie w kilku zdaniach: Jestem osobą sympatyczną, staram się pomóc każdemu jak tylko mogę. Lubie czytać powieści przygodowe, rozwiązywać zagadki. Nie lubię patrzyć na czyjąś krzywdę. Lubie odkrywać nowe rzeczy.
13. Czy sprawujesz funkcję administratora innego serwera?: Nie
14. Czy byłeś/aś karany/a na serwerze? Jeżeli tak, podaj rodzaj kary oraz powód: Tak byłem niestety karany, za fly które mi skończyło a tego nie zauważyłem, lecz nie zostałem wyrzucony z serwera tylko zabanowany.
Dziękuje za każda opinie, zła czy dobrą.
Heart Big Grin Heart
budowla, jak i sama cala dzialka jest skopiowana od gotheveye (i to w bardzo paskudny sposob, serio chlopie jak juz kopiujesz to moglbys przynajmniej to ladnie zrobic)
  Odpowiedz
Jestem na Neutral,
Budowla niczego sobie,
Opis średnio, ale mogło być gorzej.
Mogłeś napisać jakie style chcesz wprowadzić.
D
E
F
G
H

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości