• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PODANIE] Arizona2137
1) Imię: Jerzy P
2) Wiek: 14 lat (dodam że, własnie przechodzę mutację więc raz brzmie normalnie a raz mam piskliwy głos xD)
3) Nick w grze: Arizona2137
4) Czy posiadasz konto Minecraft PREMIUM?: Tak
5) Ilość przegranych na serwerze godzin (/ontime):24h/1 (dwadzieścia cztery godziny/jeden dzień - słownie)
6) Jaką ilość czasu jesteś w stanie poświęcić DZIENNIE serwerowi?: 2 w normalne dni 4-6 w dni wolne
7) Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz wymagane programy?: Tak
8) Wymień kilka komend (minimum 5) które według Ciebie mogą przydać się w pełnieniu funkcji Mł. Moderatora: (nie wiem czy wszystkie macie na serwerze ale): /warn /mute /ban /kick /tp
9) Czy byłeś/aś karany/a na serwerze? Jeżeli tak, to za co? (Psst! Nie kłam Tongue I tak się wyda): Na serwerze mc jestem prawie pewien że nie a na dc nie mam pojęcia
10) Czy jesteś aktywny/a na czacie gry, oraz czy starasz się udzielać odpowiedzi na zadawane przez innych graczy pytania?: Tak
11) Czy jesteś zapoznany/a z aktualnym regulaminem serwera BlueMC?: Tak
12) Dlaczego akurat Ciebie mielibyśmy wybrać na to stanowisko?: Myślę ze dość dobrzę bym spełniał swoją rolę ponieważ dość dużo ostatnio spędzam czasu na serwerze
13) Opisz siebie w minimum sześciu zdaniach: Cześć jestem Jerzy. Gram dużo w minecraft, gram w niego od 5 lat. Lubię również montować filmy, oraz prowadzę swój kanał youtube. Co do bardziej "aktywnych" zainteresowań to uwielbiam ASG i biegam z replikami od 3 lat. Mieszkam na wsi więc wypadało by coś chodować co nie? no ja np hoduję obecnie 20 kur 2 koguty 3 kaczki i zwierzęta domowe.
14) Czy byłeś/aś już w administracji serwera BlueMC? Jeżeli tak, podaj tryb oraz rangę, którą posiadałeś/aś: nie
15) Czy posiadasz doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji?: Tak duże
16) Czy jesteś aktualnie w administracji innego serwera?: Tak, hostuje swój serwer od 3 lat, oraz pełniłem funkcję moderatora parę razy oraz raz admina
  Odpowiedz
Otóż tak:
- Pᴏᴅᴀɴᴋᴏ ᴛʀᴏᴄʜᴇ̨ ɴɪᴇᴄᴢʏᴛᴇʟɴᴇ,
- Kᴏᴍᴇɴᴅʏ ᴛʀᴏsᴢᴋᴇ̨ ɴɪᴇᴡʏsᴛᴀʀᴄᴢᴀᴊᴀᴄᴇ
- Rᴇsᴢᴛᴀ ᴍᴏᴢ̇ᴇ ʙʏᴄ́
Jᴇsᴛᴇᴍ ɴᴀ: Neutral
Szanuj
           Znajomych
                            Którzy
                                     Cię 
                                         Nie szanują

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=