• 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Odrzucone [PODANIE] harfiq
1. Wiek: Mam 14 lat lecz już niedługo będę miał 15.
2. Nick w grze: harfiq
3. Od kiedy grasz na serwerze?: Gram na serwerze bodajże od końca 2019 roku, lecz nie jestem pewien
4. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwerze?: Jestem w stanie być aktywnym na serwerze minecraft w większości dni szkolnych od godziny 15/16 do godziny 22/23, lecz na serwerze discord troszeczkę dłużej, w dni wolne - sobota i niedziela nie kiedy nawet cały dzień.
5. Czy posiadasz sprawny, dobrze działający mikrofon?: Tak, posiadam
6. Czy posiadasz wymagane wszystkie wymienione programy?: Tak, posiadam. Team Speak 3, Discord oraz Skype.
7. Czy w przeszłości byłeś(aś) karany(a) na serwerze?: Owszem byłem i tego nie ukrywam, kiedyś miałem bana za xraya, ponieważ z pewną osobą konkurowaliśmy, kto szybciej dostanie bana, zazwyczaj to było kilka warnów oraz mutów za flood przy pisaniu, np "XD" lub  caps gdy sie zdenerwowałem.
8. Czy aktywnie udzielasz się w życiu serwera?: Chyba tak...
9. Wymień parę komend, które uważasz za przydatne podczas pełnienia roli Mł. Moderatora: /warn [Gracz] [Powód] - daje ostrzeżenie
/tempmute [Gracz] [Czas] [Powód] - daje tymczasowe wyciszenie
/tempban [Gracz] [Czas] [Powód] - daje tymczasowego bana
/tp [Gracz] - teleportuje do gracza
10. Dlaczego mamy wybrać Ciebie na stanowisko Młodszego Moderatora?: Moglibyście mnie wybrać na owe stanowisko, ponieważ lubię pomagać innym ludziom, gdy tego potrzebują, jestem lojalny, nie wdzieram się w kłótnie, jestem spokojny oraz gdy muszę coś zrobić - po prostu to robię.
11. Parę zdań o sobie: Witam. Jestem Kuba, mieszkam w woj. Lubelskim, interesuję się geografią oraz troszeczkę historią. Lubię jeździć na rowerze, grać w piłkę nożną oraz koszykówkę.
12. Czy w przeszłości sprawowałeś funkcję administracyjną na serwerze BlueMC?: Niestety nie, lecz teraz może się to zmienić
13. Czy aktualnie sprawujesz funkcję administratora innego serwera?: Obecnie nie, lecz sprawowałem przez jakiś czas funkcję Mł. Moderatora, lecz zrezygnowałem po przez to, że serwer zaczynał umierać.
Jestem na tak, powodzenia!

[Obrazek: podanie-przyjete.png]
Pozdrawiamy, Ekipa BlueMC.
Decyzja została zmieniona z powodu braku aktywności na serwerze.
[Obrazek: IZOJDc9.png]

[Obrazek: podanie-odrzucone.png]
Pozdrawiamy, Ekipa BlueMC.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości