• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Przyjęte [PODANIE] Athenka
1. Wiek : 19lat
2. Nick w grze : Athenka
3. Od kiedy grasz na serwerze? od początku 2020 roku tak mniej więcej
4. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwerze? Myślę że, na pewno około 4 godzin dziennie aczkolwiek często więcej
5. Czy posiadasz sprawny, dobrze działający mikrofon? posiadam
6. Czy posiadasz wymagane wszystkie wymienione programy? posiadam
7. Czy w przeszłości byłeś(aś) karany(a) na serwerze? z tego co pamiętam to gdy pierwszy raz weszłam na serwer to dostałam ostrzeżenie za flood poza tym nie
8. Czy aktywnie udzielasz się w życiu serwera? Jestem aktywna podczas gry, mam dobry kontakt z większością graczy
9. Wymień parę komend, które uważasz za przydatne podczas pełnienia roli Mł. Moderatora:
/kick nick powód – wyrzuca gracza
/warn nick powód - ostrzega gracza
/sm nick literka – szybkie ukaranie gracza
/ss – czyszczenie chatu + wyłączenie chwilowo chatu
/tp nick – teleportacja
/seen nick – sprawdza aktywność gracza
@ac - chat administracyjny
10. Dlaczego mamy wybrać Ciebie na stanowisko Młodszego Moderatora?
Ciężko odpowiedzieć na to pytanie, ale uważam się za osobę pomocną i odpowiedzialną a jak sądzę taka powinna być właśnie osoba na tym stanowisku. Mam dobry kontakt z graczami co moim zdaniem także jest zaletą.
11. Parę zdań o sobie : Mam na imię Emila, mieszkam w Toruniu i tutaj też się uczę. Jestem osobą towarzyską, lubię poznawać nowych ludzi. Nawiązywanie kontaktów przychodzi mi z łatwością. Cenię sobie u ludzi szczerość, bardzo nie lubię kłamstwa i oszustwa. Jednymi z moich największych pasji są fotografia i rysowanie. W wolnym czasie lubię pograć sobie w jakieś gierki na komputerze np. minecraft lub league of legends. Nie wiem co jeszcze mogłabym napisać także to tyle. Smile
12. Czy w przeszłości sprawowałeś funkcję administracyjną na serwerze BlueMC? tak, na skyblock'u
13. Czy aktualnie sprawujesz funkcję administratora innego serwera? nie

[Obrazek: podanie-przyjete.png]
Pozdrawiamy, Ekipa BlueMC.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości