• 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Odrzucone [PODANIE] _prydek_
1) Imię: Mikołaj

2) Wiek: 15

3) Nick w grze: _prydek_

4) Czy posiadasz konto Minecraft PREMIUM?: Owszem

5) Ilość przegranych na serwerze godzin (/ontime): Na ten moment 2dni 2 godziny 20 min

6) Jaką ilość czasu jesteś w stanie poświęcić DZIENNIE serwerowi?: z 3/4h

7) Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz wymagane programy?:Tak

8) Wymień kilka komend (minimum 5) które według Ciebie mogą przydać się w pełnieniu funkcji Mł. Moderatora:

-mute

-warn

-tempmute

-ban

-tempban
-kick

9) Czy byłeś/aś karany/a na serwerze? Jeżeli tak, to za co?:tak chyba z 3 razy i z tego co pamiętam to 1 za napisanie słowa "siusiak"

10) Czy jesteś aktywny/a na czacie gry, oraz czy starasz się udzielać odpowiedzi na zadawane przez innych graczy pytania?: Jak najbardziej

11) Czy jesteś zapoznany/a z aktualnym regulaminem serwera BlueMC?: Oczywiście

12) Dlaczego akurat Ciebie mielibyśmy wybrać na to stanowisko?Tongueonieważ jestem często w późnych godzinach i jestem aktywny czasami

13) Opisz siebie w minimum sześciu zdaniach:

To tak jestem Mikołaj pochodzę z woj. łódzkiego. Lubię zajmować się motoryzacją i majsterkować przy różnych rzeczach.

Chodzę do 1 klasy branżowej. Uwielbiam spotykać się z znajomymi. Oraz lubię też słuchać muzyki.

14) Czy byłeś/aś już w administracji serwera BlueMC? Jeżeli tak, podaj tryb oraz rangę, którą posiadałeś/aś: Nie

15) Czy posiadasz doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji?:Może jakieś minimalne ale szybko bym mógł się nauczyć

16) Czy jesteś aktualnie w administracji innego serwera?:Nie
No to ogólnie tak.
PLUSY: wiek, ontime, komendy, czas poświęcony na serwer, premium
MINUSY: Napisales podanie a dziś przyłapałem cię na cheatowaniu, sprawdzalem cie i grałeś na aristoisie.
Gdy starasz się o posadę w administracji raczej nie powinieneś cheatować "bo ci sie nudzi"
Jestem na NIE i zdania nie zmienie.
Pozdrawiam
Brak aktywności

[Obrazek: podanie-odrzucone.png]
Pozdrawiamy, Ekipa BlueMC.
Hejka co tam  Tongue Tongue

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości