• 5 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Przyjęte [PODANIE] sxntipe_
1) Imię:Kinga
2) Wiek:16
3) Nick w grze: sxntipe_
4) Czy posiadasz konto Minecraft PREMIUM?:Tak
5) Ilość przegranych na serwerze godzin (/ontime):12 dni, 11 godzin
6) Jaką ilość czasu jesteś w stanie poświęcić DZIENNIE serwerowi?:Zależy od dnia, w ciągu tygodnia od 2-4 godzin, a w dni wolne od 3-5 godzin.
7) Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz wymagane programy?:Tak
8) Wymień kilka komend (minimum 5) które według Ciebie mogą przydać się w pełnieniu funkcji Mł. Moderatora:
-/kick <nick> <powód> - Wyrzuca gracza z serwera
-/sm <nick> <powód> - Szybkie mutowanie
-/tempban <czas> <nick> <powód> - Ban na wyznaczony czas
-/ban <nick> <powód> - Zbanowanie gracza
-/chat clear - Czyści chat
-/warn <nick> <powód> - Ostrzeżenie 
9) Czy byłeś/aś karany/a na serwerze? Jeżeli tak, to za co?:Nie przypominam sobie, lecz jeśli jakieś posiadam to proszę o upomnienie.
10) Czy jesteś aktywny/a na czacie gry, oraz czy starasz się udzielać odpowiedzi na zadawane przez innych graczy pytania?:Zazwyczaj jestem aktywna na serwerze, oraz pomagam graczom na miarę swoich możliwości.
11) Czy jesteś zapoznany/a z aktualnym regulaminem serwera BlueMC?:Tak
12) Dlaczego akurat Ciebie mielibyśmy wybrać na to stanowisko?:Czuję się na tyle odpowiedzialna, aby funkcjonować poprawnie i stosunkowo dobrze przypisaną mi role Młodszego Moderatora na tym serwerze.
13) Opisz siebie w minimum sześciu zdaniach: Nazywam się Kinga, mam 16 lat. Interesuje się gotowaniem, pisaniem książek; aktualnie jestem w trakcie pisania jednej która ma już 50 stron aczkolwiek nie ma ona jeszcze tytułu. Uczęszczam do klasy drugiej Technikum Hotelarstwa, uczę sie Rosyjskiego oraz Angielskiego. Uwielbiam kuchnie azjatycką m.in. ramen, oraz różne tego typu dania. W domu posiadam jednego małego kotka oraz dwa pieski jeden owczarek niemiecki a drugi shih tzu. Mieszkam zarazem na stosunkowo małej wsi, do szkoły jeżdżę samochodem z powodu iż mam trochę daleko do swojej szkoły.
14) Czy byłeś/aś już w administracji serwera BlueMC? Jeżeli tak, podaj tryb oraz rangę, którą posiadałeś/aś:Nie,nie byłam.
15) Czy posiadasz doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji?:Niewielkie, ale posiadam.
16) Czy jesteś aktualnie w administracji innego serwera?:Nie
No to tak

Plusy:
+ Wiek,
+ Konto Premium,
+ Czas gry oraz czas przeznaczony na grę,
+ Komendy,
+ Punkt 11,12,13.

Minusy:
- No lekko punkt 15 z tym "niewielkie".

Uwagi:
Co do kar to z discord'a masz jedynie ostrzeżenia. ;p

Jestem na Tak.
Plusy:
Wiek, premium, komendy, czas jaki mozesz przeznaczyc na gre.
Minusy: wiekszych zastrzezen poza tymi ostrzezeniami na dc nie mam
Jestem na tak
Powodzenia
Plusy:
Wiek, premium, czas gry, ontime, komendy, widzę że często udzielasz się na czacie
Jestem na TAK
Powodzonka!
Zapraszam na rekrutację głosową dziś, około godziny 20:00.

[Obrazek: NEtA0Px.png]
Temat został zamknięty przez Administratora/Moderatora forum.
Jeżeli uważasz, że wątek powinien zostać otwarty zgłoś ten post.
Pozdrawiamy, Ekipa BlueMC.
Hejka co tam  Tongue Tongue

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości