• 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Przyjęte [PODANIE] JorgiTV
1) Imię: Mikołaj
2) Wiek: 14
3) Nick w grze: JorgiTV
4) Czy posiadasz konto Minecraft PREMIUM?: Oczywiście
5) Ilość przegranych na serwerze godzin (/ontime): 1d 10m
6) Jaką ilość czasu jesteś w stanie poświęcić DZIENNIE serwerowi?: 4 do 9 godzin ( Jeżeli otworzą szkoły: 4 do 5 godzin ) 
7) Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz wymagane programy?: Tak, posiadam sprawny mikrofon oraz wymagane programy
8) Wymień kilka komend (minimum 5) które według Ciebie mogą przydać się w pełnieniu funkcji Mł. Moderatora: /kick (nick) (powód), /warn (nick) (powód), /cc, /chat, /sm (nick) (powód)
9) Czy byłeś/aś karany/a na serwerze? Jeżeli tak, to za co?: Nie, nie dostałem żadnej kary na serwerze.
10) Czy jesteś aktywny/a na czacie gry, oraz czy starasz się udzielać odpowiedzi na zadawane przez innych graczy pytania?: Tak, jeżeli widzę jakieś pytanie - staram się jak najszybciej odpowiadać.
11) Czy jesteś zapoznany/a z aktualnym regulaminem serwera BlueMC?: Oczywiście
12) Dlaczego akurat Ciebie mielibyśmy wybrać na to stanowisko?: Mam duże doświadczenie w opiece nad chatem. Jestem aktywnym użytkownikiem, gram na tym trybie od czasu jego otwarcia (Beta testów). Nie "fleksuje" się tym, że posiadam rangę np. moderatora. Posiadam również konto premium.
13) Opisz siebie w minimum sześciu zdaniach: Witam, Mam na imię Mikołaj i mam 14 lat. W Minecrafta gram mniej więcej: 8 lat. Interesuję się pisaniem pluginów i skryptów pod serwery minecraft. Gram na BlueMC.pl od dawna (grałem dużo na koncie non-premium). Poleciłem serwer kilu innym osobą, które grają, aż do dzisiaj. Lubię czasami posiedzieć dłużej na serwerze.
14) Czy byłeś/aś już w administracji serwera BlueMC? Jeżeli tak, podaj tryb oraz rangę, którą posiadałeś/aś: Nie
15) Czy posiadasz doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji?: Tak, mam dosyć duże doświadczenie w pełnieniu tej roli.
16) Czy jesteś aktualnie w administracji innego serwera?: Aktualnie nie (i nie zamierzam)

[Obrazek: podanie-przyjete.png]
Pozdrawiamy, Ekipa BlueMC.
Hejka co tam  Tongue Tongue

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości