• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Przyjęte [PODANIE] ygkurus_
1) Imię: Damian
2) Wiek: 18 lat
3) Nick w grze: ygkurus_
4) Czy posiadasz konto Minecraft PREMIUM?: Tak, posiadam.
5) Ilość przegranych na serwerze godzin (/ontime): Ponad 24h.
6) Jaką ilość czasu jesteś w stanie poświęcić DZIENNIE serwerowi?: Od 3 do 5 godzin dziennie.
7) Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz wymagane programy?: Posiadam sprawny mikrofon, oraz wymagane programy.
8) Wymień kilka komend (minimum 5) które według Ciebie mogą przydać się w pełnieniu funkcji Mł. Moderatora: Moim zdaniem komendy które mogą się przydać w pełnieniu funkcji KidModa to: /kick, /tp, /mute, /cc, /warn, /fly, /invsee. 
9) Czy byłeś/aś karany/a na serwerze? Jeżeli tak, to za co?: Dostałem bana czasowego, na trybie creative, za "umyślne lagowanie serwera" czy ćos takiego nie pamiętam dokładnie, ponieważ obudowałem działkę dookoła beaconami bo zobaczyłem to na innej działce i fajnie wyglądało wiec zbudowałem to samo, no niestety nie wiedziałem o tym, że przeze mnie serwer zacznie lagować. Poza tym nie byłem karany za nic innego. 
10) Czy jesteś aktywny/a na czacie gry, oraz czy starasz się udzielać odpowiedzi na zadawane przez innych graczy pytania?:Jestem aktywny na czacie, jeżeli któryś z graczy ma pytanie, bądź czegoś nie rozumie staram się pomagać i udzielać odpowiedzi.
11) Czy jesteś zapoznany/a z aktualnym regulaminem serwera BlueMC?: Tak, jestem zapoznany z obecnym regulaminem serwera.
12) Dlaczego akurat Ciebie mielibyśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ, jestem pozytywną osobą, staram się pomagać innym graczom jeżeli potrzebują pomocy. Wydaje mi się, że jestem jak najbardziej odpowiednią osobą na to stanowisko. 
13) Opisz siebie w minimum sześciu zdaniach: Mam na imię Damian, mam 18 lat w grudniu będę miał 19. Mieszkam niedaleko Katowic. Jestem uczniem 3 klasy branżowej, na profilu Mechanik Pojazdów Samochodowych, po szkole mam zamiar pójść do technikum, później na studia i wyszkolić się tak aby być najlepszym w tym co robię. Jestem bardzo optymistyczny, pomocny, humorystyczny, uczciwy. Jeżeli postawię sobie jakiś cel, staram się go wykonać jak najlepiej umiem. Moje zainteresowania to muzyka, gry komputerowe, samochody, mechanika. Moim marzeniem jest założyć szczęśliwą i kochającą się rodzinę, spełnić się zawodowo, i zostać niezależnym finansowo.        
14) Czy byłeś/aś już w administracji serwera BlueMC? Jeżeli tak, podaj tryb oraz rangę, którą posiadałeś/aś: Nie byłem w administracji serwera BlueMC
15) Czy posiadasz doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji?: Tak, posiadam spore doświadczenie, parę lat temu prowadziłem swoje serwery EasyHC.
16) Czy jesteś aktualnie w administracji innego serwera?: Nie jestem aktualnie w administracji innego serwera.
Witaj,
plusy:
-ontime +/-
-programy
-doświadczenie
Teraz minusy:
-kary
-słabo określony 12 punkt

Moja ocena: jestem neutralny z lekkim TAK, wg. mnie masz szansę, powodzonka Smile
• Plusy:
- czas w /ontime + czas na serwer
- komendy (mogłeś je rozpisać, ale jest w miarę okej)
- doświadczenie

• Minusy:
- kary

• Dodatkowe uwagi:
- Udzielaj się troszkę bardziej na chacie, ale widzę poprawę ostatnimi dniami.

• Końcowa ocena:
- Do Twojej kandydatury jestem nastawiony pozytywnie. Powodzenia!
"Ile schudłem i ile zgrubiałem, jak narazie to potrafie obliczyć ile zgrubiałem" ~ Ninja_Ognia 2k20

[Obrazek: podanie-przyjete.png]
Pozdrawiamy, Ekipa BlueMC.
Hejka co tam  Tongue Tongue

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości