• 5 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Podanie] IzumiSo
1. Twój nick z gry: IzumiSo

2. Od kiedy grasz na serwerze BlueMC?: Od niedawna gram na tym serwerze.

3. Posiadasz w.w. programy (Discord oraz TeamSpeak, a także program do nagrywania)?: Posiadam wszystkie wymienione.

4. Czy kiedykolwiek byłeś(aś) karany(a)?: Jeszcze nie zostałem ukarany.

5. Czy aktualnie sprawujesz rangę na innym serwerze?: Nie sprawuję rangi na innych serwerach.

6. Ile czasu jesteś w stanie spędzić na serwerze?: Średnio będę mógł poświęcić na serwer około 3h dziennie, jednak zależy to od ilości obowiązków.

7. Czy posiadasz doświadczenie w pełnieniu funkcji Administracyjnych?: Myślę, że posiadam wystarczające doświadczenie, by działać na serwerze.

8. Dlaczego powinniśmy Ciebie wybrać?: Powodów jest wiele, dla których ludzie chcą być w administracji. Są one korzystne dla serwera i te, niekoniecznie
korzystne. Jako młodszy moderator ma się wiele pozytywów. Jednak mi nie zależy na tym, by cieszyć się rangą, wykorzystywać dostępne mi możliwości na swoje potrzeby. Dla mnie się liczy ład i porządek. Mam na myśli kulturę osobistą na chacie, uspokajanie kłótni i tych, którzy na to zasłużą, ukarać. Gorsze warianty są wtedy, gdy do gry wkraczają modyfikacje ułatwiające rozgrywkę. Niektórzy się z tym kryją i trzeba powołać się na rozmowę oraz udostępnianie ekranu, bądź inne programy służące temu, by sprawdzić podejrzanego albo może być i tak, że komuś nie zależy, żeby móc i cieszyć się grą na bluemc. Nie każdy członek administracji
posiada umiejętność sprawdzania obecności cheatów, natomiast ja, myślę, że umiem.
Dodatkowo, jak już wcześniej wspomniałem o dostępnych atutach dzięki randze, nikt nie będzie przeze mnie faworyzowany. Identycznie z nakładaniem kar. 
Nigdy bym do takiego stopnia się nie posunął, żeby jednej osobie za to samo przewinienie podarował karę lub nałożył lżejszą.

9. Napisz kilka zdań o sobie (podaj imię, ile masz lat, czym się interesujesz itd.): Mam na imię Kacper, ukończyłem 17 lat. Od dawna gram w Minecrafta, jednak pozwalałem sobie robić dość długie przerwy, dlatego zawsze, gdy przestawałem grać, te najnowsze wersje były dla mnie czymś, czego bym sobie nawet nie mógł wyobrazić. Interesuję się siatkówką, też koszykówką. Brałem udział w licznych zawodach sportowych. Również uczestniczyłem w konkursach wiedzy z chemii, geografii i nawet przechodziłem do dalszych etapów. Jeszcze nigdy się tak nie stresowałem, gdy pierwszy raz pisałem test na etapie rejonowym. Był on zdecydowanie trudniejszy od szkolnego.
  Odpowiedz
Sugerując się podaniem stwierdzam iż jest to godzien posady administratora/moderatora człowiek, poniewaz jest elokwentny oraz odpowiedzialny. Mimo ze nie gral duzo na tym serwerze to sadzac po podaniu jest osobą"ogranietą" i zasługującą na posade administratora/moderatora.
  Odpowiedz
Granie na serverze: -
Programy: +
Ortografia: ++
Karanie:+
Zdecydowanie na TAK.
  Odpowiedz
No więc tak.

Plusy:

• programy,
• kary,
• brak sprawowania rangi na innym serwerze,
• czas jaki jesteś w stanie poświecić na tryb,
• rozpisanie,
• wiek.

Minusy:

• na trybie Ciebie nie widziałem,
• trochę Twoje argumenty w punkcie 8 do mnie nie przemawiają, ale to taka drobna uwaga,
• czasami mógłbym się przyczepić do interpunkcji, ale to drobiazg.

Uwagi:

• niby masz doświadczenie według podania, ale jest to napisane tak nie pewnie. Jest to w uwagach, bo jednak troszkę + za szczerość.

Podsumowanie:

• Takie małe na TAK z mocnym naciskiem na NEUTRAL.

Powodzenia.
„Żart jest dobry, kiedy jest ze smakiem.”

~Marcin_S
  Odpowiedz
Według mnie:
Czas-
Czas, który możesz poświęcić na serwer +
Rozpisanie +
Doświadczenie -
Programy +
Ortografia +

Jestem na Tak
...
  Odpowiedz
Zignorujmy to, że na trybie Survival nie gram, więc nie mogę ocenić twojej aktywności, natomiast czytając twoje podanie wyciągam następujące wnioski:
- W punkcie drugim zamiast pisać, że grasz "od niedawna" mogłeś podać konkretną datę, każdy może to zdanie interpretować inaczej,
- Punkt 7 jest zrobiony tragicznie. Skoro masz doświadczenie, powinieneś napisać na jakich serwerach sprawowałeś funkcję administratora,
- Masz już 17 lat, stajesz się powoli dorosły, więc 3 godziny to wg mnie i tak duży czas jaki możesz poświęcić dziennie na serwer (to na duży plus),
- Doszukałem dużo błędów językowych i interpunkcyjnych, ale nie jesteśmy na filologii języka polskiego a poza tym nie znalazłem ani jednego błędu ortograficznego,
- Urzekł mnie punkt 8, jeszcze nigdy nie spotkałem się z taką interpretacją i rozpisaniem pytania,
- Punkt ostatni jest średnio napisany.

Mimo to, reasumując dwa małe minusy i dwa ogromne plusy myślę, że mógłbyś znaleźć powołanie w szeregach administracji.
Następnym razem powinieneś bardziej popracować nad podaniem.

Werdykt: Jestem na tak.
[Obrazek: EntirePalatableGazelle-size_restricted.gif]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości