• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Odrzucone Podanie ToscikYT12321
1) Imię: Daniel
2) Wiek:14
3) Nick w grze:ToscikYT12321
4) Czy posiadasz konto Minecraft PREMIUM?:Tak
5) Ilość przegranych na serwerze godzin (/ontime):20godz 8min
6) Jaką ilość czasu jesteś w stanie poświęcić DZIENNIE serwerowi?: około 0-5 godz
7) Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz wymagane programy?:tak posiadam programy i mikrofon trochę cichy
8) Wymień kilka komend (minimum 5) które według Ciebie mogą przydać się w pełnieniu funkcji Mł. Moderatora: /scorebord , /testfor , /gamerule , /gamemode , /team
9) Czy byłeś/aś karany/a na serwerze? Jeżeli tak, to za co?:Nie
10) Czy jesteś aktywny/a na czacie gry, oraz czy starasz się udzielać odpowiedzi na zadawane przez innych graczy pytania?:Tak
11) Czy jesteś zapoznany/a z aktualnym regulaminem serwera BlueMC?:
12) Dlaczego akurat Ciebie mielibyśmy wybrać na to stanowisko?:ponieważ mógł pomuc w rozbudowie serwera i też pomagać graczom z oneblock,robic eventy itp.
13) Opisz siebie w minimum sześciu zdaniach:Jestem YouTuberem chcem być speedrunerem w Mc.Gram też w gry ze steama,epicka i z PS4.Mam jeszcze XBOX 360,grałem na starej konsoli jak byłem dzieckiem.Urodziłem się w anglii mój tata to albańczyk ale go nie znam, moja mam to polka,mieszkam w polsce od kąd miałem około rok.Lubię słuchać muzyki i jeździć na roweże i na hulajnodze wyczynowej.Na koniec chciałbym powiedzieć że lubię sobie żartować.
14) Czy byłeś/aś już w administracji serwera BlueMC? Jeżeli tak, podaj tryb oraz rangę, którą posiadałeś/aś:Nie
15) Czy posiadasz doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji?:Można powiedzieć
16) Czy jesteś aktualnie w administracji innego serwera?:Tylko mój na aternosie Big Grin
Ehh...

• Plusy:
- posiadanie Minecrafta Premium

• Minusy:
- aktywność i pomoc graczom (nie widziałem Cię na serwerze...)
- komendy
- ortografia
- rozpisanie podania

• Dodatkowe uwagi:
- BRAK

• Końcowa ocena:
- Jedno, wielkie NIE. Wszystkie powody wyżej.
"Ile schudłem i ile zgrubiałem, jak narazie to potrafie obliczyć ile zgrubiałem" ~ Ninja_Ognia 2k20
(07-01-2021, 18:05)Jacobbbs napisał(a): 1. Alan
2. 17
3. Juveb
4. Tak
5. Około 53h
6. 0-13
7. Tak
8. /gamemode /testfor /ban /team /weather
9. Nie byłem administratorem tego serwera
10. Tak 
11. Tak
12. Chciałbym być moderatorem ponieważ chciałbym pomóc rozwinąć serwer, wspierać graczy oraz chciałbym aby było jak naj mniej cheaterów na serwerze dla przyjemniejszej rozgrywki
13. W czasie wolnym spędzam bardzo dużo czasu grając w gry. Od podajże 3 lat gram w minecrafta. Staram się pisać jak najmniej błędów ortograficznych oraz gramatycznych. Jeśli będzie trzeba się skontaktować to mam do dyspozycji discorda, facebooka. Nie pisze skrótami, a jak ivh używam to tylko kiedy np. nie mam czasu (skróty typu np. itp. itd. się nie zaliczają). Mam poczucie humoru. 
14. Nie 
15. Raczej tak 
16. Nie
(09-01-2021, 06:04)Juveb napisał(a):
(07-01-2021, 18:05)Jacobbbs napisał(a): 1. Alan
2. 17
3. Juveb
4. Tak
5. Około 53h
6. 0-13
7. Tak
8. /gamemode /testfor /ban /team /weather
9. Nie byłem administratorem tego serwera
10. Tak 
11. Tak
12. Chciałbym być moderatorem ponieważ chciałbym pomóc rozwinąć serwer, wspierać graczy oraz chciałbym aby było jak naj mniej cheaterów na serwerze dla przyjemniejszej rozgrywki
13. W czasie wolnym spędzam bardzo dużo czasu grając w gry. Od podajże 3 lat gram w minecrafta. Staram się pisać jak najmniej błędów ortograficznych oraz gramatycznych. Jeśli będzie trzeba się skontaktować to mam do dyspozycji discorda, facebooka. Nie pisze skrótami, a jak ivh używam to tylko kiedy np. nie mam czasu (skróty typu np. itp. itd. się nie zaliczają). Mam poczucie humoru. 
14. Nie 
15. Raczej tak 
16. Nie
Podania pisze się w nowych wątkach.
"Ile schudłem i ile zgrubiałem, jak narazie to potrafie obliczyć ile zgrubiałem" ~ Ninja_Ognia 2k20
Zdecydowanie na NIE. Wypowiedź nie jest spójna i zawiera błędy ortograficzne.

[Obrazek: podanie-odrzucone.png]
Pozdrawiamy, Ekipa BlueMC.
Hejka co tam  Tongue Tongue

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości