• 4 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Budowniczy - Nakimeq
1. Imię:
Bartek

2. Wiek:
15 (w styczniu 16)

3. Nick z gry:
Nakimeq

4. Identyfikator Discord:
Nakimeq#7352

5. Jak długo grasz na serwerze ?
Regularnie od ok. 3 tygodni

6. Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer ?
2-4 godzin w ciągu dnia

7. Czy posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku ?
Tak

8. Wymień minimum 5 komend z pluginów takich jak WorldEdit oraz VoxelSniper lub innych:

WorldEdit:
//copy
//paste
//rotate
//walls
//stack
//up
//cyl
//hcyl
//cut
//flip
//mask
//move
//replace
//set
//pos1 oraz //pos2

VoxelSniper
/v
/vs
/b d
/b b
/b s
/b e melt
/b e smooth

( Nigdy wcześniej nie pracowałem przy pomocy Voxela, a komendy które wyżej wymieniłem to zapewne podstawy, których miałem okazję używać budując tutaj, na trybie creative )

9. Numer działki z budowlą na trybie creative:
12;23 (/p v Nakimeq)

10. Zdjęcia budowli lub link do strony z twoimi pracami:

11. Dlaczego akurat ty chciałbyś zostać budowniczym ?
Myślę, że na przestrzeni lat nabrałem doświadczenia, które mógłbym wykorzystać będąc tutaj budowniczym. Chcę się także nauczyć nowych rzeczy budując tutaj w ekipie. Umiem pracować efektywnie w zespole, co w roli budowniczego jest niezwykle istotne. Lubię wychodzić poza schematy i próbować nowych rzeczy. Jestem kreatywną osobą i nie brak mi pomysłów. Można na mnie liczyć, a nowe wyzwania nie są dla mnie problemem. Chętnie przyczynię się do rozwoju tego serwera minecraft, mogąc tutaj budować.

12. Opisz siebie w kilku zdaniach:
Mam na imię Bartek, mam 15 lat. Uczęszczam do 1 klasy technikum, na kierunku logistyk. Nie mam konkretnej pasji, jednak ostatnio sporą część czasu przeznaczam na budowanie w minecraft. Odkąd przeszedłem na nauczanie zdalne, znalazłem czas na treningi kalisteniki. Nie mam problemów z nauką. Jestem ułożoną osobą i cenię w swoim życiu porządek. Konsekwentnie dążę do wyznaczonych sobie celów co przekłada się na wydolność mojej pracy. Nie mam problemu z nawiązywaniem nowych znajomości, jednak życie mnie nauczyło, że na początku warto zachować pewien dystans
13. Czy sprawujesz funkcję administratora innego serwera ?
Nie

14. Czy byłeś karany na serwerze ? Jeżeli tak, podaj rodzaj kary oraz powód:
Nigdy nie byłem tutaj karany.

Serdecznie pozdrawiam.
  Odpowiedz
fajnie opisane budowla superancko szkoda tylko że jedna
  Odpowiedz
Ładna budowla, fajne podanie.
...
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości