• 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Odrzucone KidMod
Witam serdecznie Bluemc. Jestem na tym serwerze już od 2 lat, i chciałabym złożyć podanie o KidModa. Oczywiście, że wyciszono mnie kiedyś, ale tylko 2 razy. Często uprzedzam innych garczy o to by nie floodowali albo spamili, bo jak wiemy może być za to kara 10 minutowego pozbawinia wolności  Big Grine Big Grin Więc chciałabym tego KidModa (tak jak już mówiłam) Chciałam jeszcze dodać, że znam wszystkie zasady dotyczące creativa i bluemc. A poza tym bardzo bym chciała ęby chociaż gracze mnie szanowali... bo jednak czasem tak nie jest. Już 4 razy ktoś zniszczył mi działkę, i naprawdę jak bym miała KidModa, czułabym się lepiej  Heart Pozdrawiam serdecznie,

Sonia
Brak Wzoru -

Na nie
Graf kiedy UHC
Brak wzoru - -
Źle zatytułowane podanie - -

Jak miałabyś się czuć lepiej mając Kid'a?
To ma za sobą dość sporą odpowiedzialność.. A do działki dodajesz na własną rękę
a) Brak wzoru - -
b) Brak połowy informacji - -
c) Twój argument, dlaczego masz zostać KidModem jest bezsensowny -

Jestem na NIE
Kwarantanna mnie zmienia (#zostanwdomu)
Jestem na Nie
Brak wzoru --
[Obrazek: tumblr_n5xg6vzAFf1s2wio8o1_500.gif?width=497&height=375]
Brak Wzoru, Na Nie
[Obrazek: 5a74340d75845.jpg]
Haha, jakbyś miała kidmoda, to byś najpewniej nadużywała permisji by karać osoby które zniszczyły twoją działkę (tak rozumiem twoje podanie)
Po za tym, będąc Kidmodem, narażasz się na jeszcze gorsze stosunki z graczami, to nie jest tak że nagle każdy cie polubi. Trzeba się też zmierzyć z przeciwnikami.

Brak wzoru -
Jestem na Nie
Brak wzoru Na Nie
Na Nie

Brak Wzoru: -
Heart Old Sport  Heart  

[Obrazek: podanie-odrzucone.png]
Pozdrawiamy, Ekipa BlueMC.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości