• 6 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Odrzucone [Podanie] - cholibka
1. Imię:

Michał

2. Wiek: 

14

3. Nick w grze: 

cholibka

4. Jak długo grasz na serwerze?: 

Łącznie około 1 miesiąc? Nie liczyłem, ostatnio miałem przerwę od Minecrafta.

5. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na serwer?: 

5-6h.

6. Czy posiadasz sprawny, dobrze działający mikrofon?: 

Oczywiście.

7. Czy posiadasz wymagane programy?:

Jak najbardziej posiadam.

8. Wymień minimum 5 komend przydatnych w roli Młodszego Moderatora:

/kick [gracz] [powód]

/ban [gracz] [powód], 

/warn [gracz] [powód], 

/tempmute [gracz] [czas] [powód]

/tempban [gracz] [czas] [powód], 

Dodatkowo znam komendę: 

/v - stajemy się niewidzialni i nie można nas zobaczyć na tabie

9. Czy byłeś/aś kiedykolwiek karany/a na serwerze? Jeżeli tak, podaj rodzaj kary oraz powód: 

Nie byłem

10. Czy aktywnie udzielasz się na chacie i starasz się pomagać innym graczom?: 

Niestety nie, jak wcześniej wspomniałem – miałem dużą przerwę od Minecrafta. Teraz wracam i chciałbym zostać KidModem i pomagać innym ponieważ to bardzo lubię, starałem się o podobną posadę na innych serwerach, lecz mnie nie przyjęli.

11. Dlaczego akurat Ty chcesz zostać Młodszym Moderatorem?: 

Ponieważ zawsze odkąt gram w Minecraft chciałem pełnić jakąś funkcję administracyjną. Od ok. 4 miesięcy staram się znaleźć serwer, który chciałby mi zaufać i "zatrudnić" mnie.

12. Parę zdań o sobie:

Mam na imię Michał, mieszkam w województwie lubelskim. Moją pasją jest historia, głównie II wojna światowa. Z gier najbardziej uwielbiam World Of Warships. Jestem osobą bardzo pozytywną, miłą, jak i również pomocną. Oprócz historii i gier interesuję się koszykówką. Gram m.in. w szkolnej drużynie koszykarskiej. Lubię wychodzić na dwór z przyjaciółmi. Moim zainteresowaniem również są hulajnogi wyczynowe. Sam posiadam taką i super się na niej czuję. Kocham zwierzęta. Mam psa i lubię z nim spędzać czas. W wakacje najwięcej czasu spędzam na dworzę a pod koniec wyjeżdzam nad morze z rodziną. W szkole uczę się bardzo dobrze prawdopodobnie w tym roku będę mieć czerwony pasek. Moim ulubionym językiem obcym jest niemiecki. Uczę się go prywatnie i w szkole. Oprócz niemieckiego znam świetnie angielski. W przyszłości planuję karierę policjanta. Interesuję się również polonistyką. Jestem w niej dobry, ale nie najlepszy. Interesuję się  informatyką. Startuję w międzyszkolnych turniejach informatycznych. Natomiast moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest muzyka. Nie gram na żadnym instrumencie. Moim ulubionym zespołem muzycznym jest "Sabaton". Moim ulubionym utworem w ich wykonaniu jest "Seven Pillars of Wisdom". Słucham ich ponieważ interesuję się historią. To chyba tyle o mnie mam nadzieję że miło czytało ci się o mnie Big Grin

13. Czy byłeś/aś już w administracji serwera BlueMC? Jeżeli tak, podaj tryb oraz rangę, którą posiadałeś/aś: 

Nigdy nie byłem w administracji BlueMC.

14. Czy aktualnie sprawujesz funkcję administratora innego serwera?: 
Nie, aktualnie nie pełnię i nie pełniłem żadnej roli administracyjnej.

Pozdrawiam cholibka
a) Wiek +
b) Nie widziałem Cię na chacie, co wiąże się z tym, że nie pomagasz - -
c) Jak miałeś przerwę pograj te dwa tygodnia, a później pisz podanie
d) Wygląd podania +/-
e) Rozpisanie +
f) Komendy +/-- (Nie masz dostępu do /ban, a /warn nie jest tak przydatny jak inne komendy :/)

Jestem na NIE
Kwarantanna mnie zmienia (#zostanwdomu)
Na NIE

Byłeś ostatni raz na creative 3 miesiące temu XD
POGROMCA ORTOGRAFII
Od 3 miesiecy nie grasz na tym trybie...Jestem na nie
[Obrazek: tumblr_n5xg6vzAFf1s2wio8o1_500.gif?width=497&height=375]
Ostatnia aktywność na trybie: 3 miesiące temu..
Na Nie
Ostatni raz na serwerze byłeś 3 miesiące temu, twój ontime nawet nie wynosi 1 minuty.
[Obrazek: 5a74340d75845.jpg]
Na Nie

Nie widziałem cie od paru Miechów: -
Heart Old Sport  Heart  

[Obrazek: podanie-odrzucone.png]
Pozdrawiamy, Ekipa BlueMC.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości