• 18 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Podanie] Jacobbbs
Hejka! Chciałbym Ci przedstawić moje podanie na tryb Creative!

1. Imię:
Jakub

2. Wiek:
12 lat

3. Nick w grze:
Jacobbbs

4. Jak długo grasz na serwerze?:
Już około trzy i pół miesiąca (mój czas w /ontime na tym trybie wynosi prawie pięć i pół dnia - stan na godzinę 19, 28 maja 2020 roku)

5. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na serwer?:
W dni robocze, jeżeli wrócimy do tradycyjnego systemu nauczania to będę mógł poświęcać od zera (przepraszam, ale obowiązki najważniejsze) do jednej, dwóch godzin, a teraz normalnie mogę grać [b]około dwóch godzin. Natomiast w dni wolne mogę poświęcać na serwer około pięciu, sześciu godzin.[/b]

6. Czy posiadasz sprawny, dobrze działający mikrofon?:
Tak, oczywiście.

7. Czy posiadasz wymagane programy?:
Tak.

8. Wymień minimum 5 komend przydatnych w roli Młodszego Moderatora:
- - - > Najpotrzebniejsze < - - -
/tempmute <nick gracza> <czas> <powód> - czasowe wyciszenie
/tempban <nick gracza> <czas> <powód> - czasowa blokada na serwer
[b]/kick <nick gracza> - wyrzuca gracza z serwera[/b]
[b]/seen <nick gracza> - pokazuje ostatnią aktywność gracza na serwerze[/b]
[b]/sm <nick gracza> <skrót od powodu> - szybkie wyciszanie[/b]
[b]/pom <nick gracza> <skrót od "działu" pomocy> - wysyła wiadomość na chacie z odpowiedzią na pytanie[/b]
/c on - włączenie chatu
/c off - wyłączenie chatu
/cc - wyczyszczenie chatu
- - - > Dodatki < - - -
/v - ukrywa nas w grze i na tabie
/tp <nick gracza> - teleportacja do gracza bez prośby o teleportację
/tptoggle - wyłącza możliwość teleportacji innych graczy do nas

9. Czy byłeś/aś kiedykolwiek karany/a na serwerze? Jeżeli tak, podaj rodzaj kary oraz powód:
Tak, byłem karany. Zostałem zbanowany na trzydzieści minut (lekko niesprawiedliwie) za zabawę na spawnie bez komendy /eventgraczy na SkyBlocku. Było to około dwóch miesięcy temu.

10. Czy aktywnie udzielasz się na chacie i starasz się pomagać innym graczom?:
Tak, oczywiście.

11. Dlaczego akurat Ty chcesz zostać Młodszym Moderatorem?:
Każdy wie, że członkowie administracji nie są robotami. Czasami, gdy gram na serwerze brakuje administratorów lub w ogóle nie są aktywni, a ludzie to wykorzystują i łamią regulamin. Oczywiście zgłaszam takie przypadki, ale nie widzę sensu, gdy gracz zrobi to raz i uspokoi się po upomnieniu. Chciałbym dołożyć swoją "cegiełkę" do opiekowania się chatem.

12. Parę zdań o sobie:
Mam na imię Jakub oraz pochodzę z województwa małopolskiego. Od jakiegoś czasu moim hobby jest lotnictwo. Uwielbiam szukać i planować wycieczki do miejsc, gdzie jeszcze mnie nie było. Jestem człowiekiem, który stara się wykonywać swoje zadania jak najbardziej może. Normalnie, jestem skromnym człowiekiem, który lubi pomagać ludziom oraz sprawiać im radość. Umiem pisać skrypty z wykorzystaniem pluginu/wtyczki Skript na można powiedzieć średniozaawansowanym poziomie. W szkole idzie mi w miarę dobrze. Moje świadectwa na ten moment wszystkie od czwartej klasy są z czerwonym paskiem. Moim marzeniem od pewnego czasu jest zostanie pilotem samolotów komercyjnych linii lotniczych. Drugim pragnieniem jest dołączenie do zespołu administracji tego serwera. Mam nadzieję, że któreś z nich kiedyś się spełni.

13. Czy byłeś/aś już w administracji serwera BlueMC? Jeżeli tak, podaj tryb oraz rangę, którą posiadałeś/aś:
Niestety, ale ze względu na mój wiek nie miałem możliwości.

14. Czy aktualnie sprawujesz funkcję administratora innego serwera?:
Nie sprawuję owej funkcji, nie jestem członkiem administracji.

Mam nadzieję, że po poprawieniu mojego ogólnego czasu gry będę miał większe szanse na pozytywne rozpatrzenie podania.
Pozdrawiam wszystkich ~ Jacob

PS Przepraszam za kawałki kodu, nie jest to zależne ode mnie ;)
Kwarantanna mnie zmienia (#zostanwdomu)
Hmm
Wiek +/-
Komendy +
Ładnie napisane +
Jestem na TAK Big Grin
                 Cześć Big Grin Byczq
Niestety ale nie spełniasz cenzusu wieku :/

Na NIE
Prawo do życia - najważniejsze, nadrzędne prawo istoty ludzkiej, zgodnie z którym każdy człowiek ma prawo żyć i nikt nie może samowolnie pozbawić życia innego człowieka
Dobrze a więc... Wygląd podania bardzo mi się podoba jak i jego rozpisanie (+). Gdy jesteś na  serwerze często pomagasz graczom w potrzebie (+). Co do komend to podałeś je przydatne dla KidModa (lecz do /tp masz dostęp jako MVIP ale mniejsza z tym Big Grin). Brakuję tu kilka komend do których ma dostęp KidMod ale jest dobrze...
Wiek -. Widzę po tobie że jesteś spokojną i miłą osobą.

Jestem na Tak.
Pozdrawiam Bartek :3
Z wiekiem trochę słabo, ale koś może mieć 20 lat a zachowywać się na 5. Tak samo ktoś może mieć 12 i zachowywać się na 16. Lecz niestety z takim wiekiem będzie trochę trudno się dostać. Jak widzę komendy ogarniasz, podanie estetyczne. Cóż mógłbym rzec...

Na TAK

Do BArtek909
Chodziło bardziej o to jakie mogą się przydać, a nie jakie się dostanie.

Pozdro
POGROMCA ORTOGRAFII
Taki Neutral
Ponieważ ten wiek jest minusem ale potrafisz sie zachowac, pomagasz itd.
[Obrazek: 5a74340d75845.jpg]
Neutral / Tak

Wszystko w pozo tylko Wiek :/
Heart Old Sport  Heart  
Na neutral

Wiek -
✦  ˚       .   ✦          .       ✦     ˚     . ✦  ˚  *  .   .    ✦  ˚ ✦  ˚     .        .    
Tak/neutral
 Jedyny minus to wiek Cool
[Obrazek: giphy.gif]
JESTEM NA NIE

• WIEK -
  • AKTYWNOŚĆ -
  • POMAGANIE  -
  • ZNAJOMOŚĆ KOMEND +/-
  • ZACHOWANIE +/-
  • WYGLĄD PODANIA +
  • UŚMIECH ++++++++++++++++++  Smile Smile Smile

Skocz do: