• 14 głosów - średnia: 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Odrzucone [PODANIE] OmikroN1337
Witam Serdecznie!
Nazywam się Mateusz. W tym roku będę kończył 23 lata. Nick: OmikroN1337. 
Gram na trybie Freebuild od niedawna, bodajże 2 miesiące. 
Zacząłem grać na waszym serwerze od 02.03.2020 roku. 
W Minecrafta gram już przeważnie prawie 11 lat od powstania starej wersji. 
Posiadam wymagane programy TeamSpeak3 a także Discord. W dodatku sprawny mikrofon.
Ogólnie to studiowałem kierunek: Fizjoterapia 5-letnie Magisterskie, ale teraz staram się poszukać czegoś nowego, zupełnie nowego wyzwania.
Jeżeli chodzi o moje zainteresowania, to jest ich sporo, żeby wymieniać. 
Obecnie interesuję się podróżami, sportem (Piłka Nożna, Koszykówka), w wolnych chwilach poświęcam swój czas na spacery przy świeżym powietrzu, słuchając muzyki. Jeżeli chciałbym coś napisać na temat muzyki, to wymieniłbym ze swojej Playlisty kilka ulubionych zespołów/wykonawców takich jak: Queen, Metallica, Eminem oraz Lady Pank.
Bardzo bym chciał dołączyć do Administracji Freebuild, ponieważ z reguły jestem przyjazną, sympatyczną osobą, która potrafi pomagać innym graczom oraz administracji w rozwijaniu tego trybu. Nie lubię też, gdy jakiś gracz zachowuje się nieodpowiednio na serwerze, przez co nie może dostosować się do regulaminu.
Potrafię również poświęcić sporo czasu minimum 4-5 godzin aby regularnie pilnować chatu pod nieobecnością innych członków administracji, żeby panował spokój na serwerze. Chciałbym też ulepszyć swoim zaangażowaniem ten tryb, żeby graczom grało się pozytywnie w miarę swoich oczekiwań.
Karany byłem wcześniej jedynie przez flood, erotykę oraz przekleństwa (mutowany), choć zdarzały się też upomnienia, lecz każdemu zdarza się ciężki okres w życiu, że możemy powiedzieć słowo za dużo. Generalnie przez większość czasu się poprawiłem, przez jakiś czas starałem się bardzo przestrzegać 
regulamin i być kulturalny dla każdego.
Doświadczenie jakie posiadam, to znajomość odpowiednich komend, które powinien posługiwać się młodszy moderator.
Nie byłem członkiem administracji, ale w przeszłości byłem Administratorem już nieistniejącego serwera i zapewniałem dobry komfort gry z przyjemności.
Mam nadzieję, że moje podanie zostanie jak najlepiej rozpatrzone i pozytywnie ocenione na plus. Liczę na dalszy sukces tego serwera :)
Jestem na TAK.
Wiek ++
Zachowanie i kultura +
Kary +/-
Aktywnosc na serwerze +++

No co tu wiecej mowic, moim zdaniem nadajesz sie na to stanowisko i zycze pozytywnej ocenie podania!
Ja powiem tyle. Zawsze gdy wbiję na Freebuilda, widzę omikrona na czacie, który się ze mną wita.
Aktywność: +
Kary: -
Każdy ma swój ciężki okres w życiu. Ale moim zdaniem każdemu należy się druga szansa.

Jestem na Tak
Pozdrawiam i życzę,
Powodzenia ~ WooJooo
Wiek ++
Aktywność ++
Pomoc +/+
Kary +/-

Zdecydowanie TAK
Jestem na TAK

Wiek ++
Zachowanie dojrzałe ++
Aktywność ++
Rozpisanie ++
Kary +/-
Pomagasz ++
NA TAK z lekkim NEUTRAL (leciutkim)
(Wszystko powyżej)
Ale erotyka i wulgaryzmy to troche słabo, ale każdemu się zdarza.
POWODZENIA
POGROMCA ORTOGRAFII
1 wiek +
2 według mnie się nadajesz na kidmoda i bardzo na ciebię liczę niech chociaż tobie się uda

Pozdrawiam Diabequ
na tak
jedynie podanie sie ciezko czyta, uzyj nastepnym razem duzo kolorow Smile
(11-05-2020, 22:16)Użytkownik napisał(a):
na tak
jedynie podanie sie ciezko czyta, uzyj nastepnym razem duzo kolorow Smile

Przeczytaj zalecenia dotyczące podania kolory są niedozwolone
/kill @e[type=!GraczeBlueMC]
Podanie rozpisane oraz treściwe. Jak najbardziej estetyka zachowana, a wszelkie niezbędne informacje zostały w nim zawarte.
Godne pochwały zachowania, jakie przejawiasz to: pomoc innym graczom, duża aktywność, udzielanie się oraz spełnione wymogi. Niestety, ale są również zachowania przez które muszę odrzucić Twoje podanie. Przeglądając Twoją historię kar natrafiłem na sprawę związaną z wulgarną obrazą gracza na czacie, gdzie omijając system blokujący takie słowa - dosyć poważnie obraziłeś gracza publicznie (co jest karygodnym zachowaniem sama obraza, ale również omijanie tego typu zabezpieczeń), również powiela się tam kara za wulgaryzmy.
Zauważyłem również pewną faworyzacje z Twojej strony, gdzie przykład jest widoczny w obecnej rekrutacji. W podaniach kandydatów, którzy są w tym samym wieku udzieliłeś dwóch różnych wypowiedzi. U jednej osoby uważasz, że może być wyjątek, a drugiej, że wymagany jest wiek 14+.
Dosyć często zdarza Ci się ingerować w sprawy administracyjne. Wypowiadasz się również na pytania graczy kierowane do administratorów. Dodatkowo mogę tutaj wspomnieć o wypytywaniu młodszych moderatorów o rekrutację, gdzie nie jest to w ich kompetencjach udzielać jakichkolwiek wypowiedzi związanych z owym tematem. A szczególnie nie powinieneś pytać ich o to prywatnie, a w momencie, gdy nie została udzielona odpowiedź - przenosić sprawę na czat publiczny.
Nie powinieneś również pisać innemu graczowi, że powinien sobie odpuścić pisanie podania bo się nie nadaje. Jest to dosyć nie miłe zachowanie z Twojej strony, ponieważ każdy gracz jeśli chce - powinien spróbować swoich sił w rekrutacji, a o Tym czy się dostanie czy nie - decyduje już wiele innych czynników.
Można również często zauważyć Twoje "podlizywanie się" administracji trybu oraz zdarza Ci się mylić serwery (mam tutaj na myśli chociażby sytuację z podawaniem adresu TS3 innego serwera czy opowiadaniu na czacie o byłych członkach administracji innego serwera jako byłych administratorów naszego trybu, co dziwne bo grasz u nas jak stwierdziłeś w podaniu około 2,5 miesiąca i od tego czasu administracja jest w takim samym składzie, nie licząc dwóch nowych osób).
Te wszystkie negatywne zachowania wpłynęły na ostateczną decyzję o odrzuceniu Twojego podania. Jeśli poprawi się Twoje zachowanie i będzie więcej pozytywnych aspektów, niż negatywnych, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś złożył podanie jeszcze raz.
Dziękuje za złożenie podania i spróbowania swoich sił w rekrutacji.

[Obrazek: podanie-odrzucone.png]
Pozdrawiamy, Ekipa BlueMC.
Console.WriteLine("Hello World!")

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości