• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ODWOŁANIE] Matevsz_
1. Nick w grze: Matevsz_
2. Typ kary: PERM
3. Opis sytuacji: Kopiowwanie itemow oraz rozdawanie ich w celu przyspieszenia nowej edycji.
4. Dowody: Chyba nie są tu potrzebne ale moge dodac że osoby takie jak Balenciaga czy PatrykGamingYT prosiły o najwieksza ilość spawnerów a bana dostały osoby całkowicie nie związane ze zdarzeniem.
5. Data i godzina zdarzenia: 20 lutego 2019
  Odpowiedz
Kopiowaleś spawery dostałeś bana z kąd to można wiedzieć z poziomu twojej wyspy i twojego dołu miałeś tam bardzo dużo spanwerow skopiowanych.
Nie jestem za zniesieniem kary.
Pitruk kiedy uhc ???
  Odpowiedz
?????? Kopiowwanie nastąpiło w 1 dzien po tym jak uznałem ze nie ma sensu starac sie wbijac topke na wyspy po 6-8 osob grajac samemu bo gra wygladala tak ze 24/7 amsz odpalony komputer a co 5 godzin sprzedajesz przez 30 min, niezbyt ciekawe, i tak wbilem totalnie legit top 4 servera. (i pisze sie skąd)
  Odpowiedz
Jestem za odbanowaniem lub zmniejszeniem kary
[Obrazek: r5X6Fs6.png]
  Odpowiedz
jestem za odbanowaniem lub ograniczeniem kary, każdemu warto dać kolejną szansę
  Odpowiedz
Ja jestem natomiast przeciwko zniesieniu kary.
Wszystko robiłeś świadomie. Wiedziałeś, że takie kopiowanie nie będzie pozytywnie przyjęte - jak na każdym innym serwerze, a nawet grze, gdzie pozyskiwanie w taki sposób itemów jest po prostu nieuczciwe.
Gdyby jeszcze te itemy zostały tylko i wyłącznie u Ciebie to wyglądałoby to chociaż odrobinę lepiej, natomiast celowo rozdawałeś je innym, co sam napisałeś "w celu przyśpieszenia nowej edycji".
Rozumiem chciałeś się wykazać i wpłynąć na tryb, jednak nie było to odpowiednie wyjście. 
Mogłeś postąpić w inny sposób zgłaszając błąd zamiast wykorzystują go. Regulamin jest jasno napisany.
[Obrazek: tenor.gif]
  Odpowiedz
(08-03-2019, 19:20)sheerio napisał(a): Ja jestem natomiast przeciwko zniesieniu kary.
Wszystko robiłeś świadomie. Wiedziałeś, że takie kopiowanie nie będzie pozytywnie przyjęte - jak na każdym innym serwerze, a nawet grze, gdzie pozyskiwanie w taki sposób itemów jest po prostu nieuczciwe.
Gdyby jeszcze te itemy zostały tylko i wyłącznie u Ciebie to wyglądałoby to chociaż odrobinę lepiej, natomiast celowo rozdawałeś je innym, co sam napisałeś "w celu przyśpieszenia nowej edycji".
Rozumiem chciałeś się wykazać i wpłynąć na tryb, jednak nie było to odpowiednie wyjście. 
Mogłeś postąpić w inny sposób zgłaszając błąd zamiast wykorzystują go. Regulamin jest jasno napisany.

Ale ja nie mowie ze nie zaslugowałem za to na bana tylko prosze o bana zdjęcie.
Napisalaś "gdzie pozyskiwanie w taki sposób itemów jest po prostu nieuczciwe", jasne, przecież na tym serverze wszystko jest sprawiedliwe i nikt nie dostaje nic od administracji XD
(btw zglosilem 3 rozne inne bledyWink)
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości